JAK BUDEŠ NA FESTIVALU KEMPOVAT?

Ať už si vybereš jakoukoliv z variant, nezapomeň, že "Camping ticket" je základem všeho a bez této vstupenky se v žádném kempu neobejdeš. 

Povinný základní CAMPING TICKET

Camping ticket (12 % DPH)

900.00 Kč

QTY

Tato vstupenka je povinná pro každého, kdo chce na festivalu kempovat. Tato vstupenka umožňuje postavit si vlastní stan v základním kempu a zároveň je nezbytná ke všem ostatním kempovacím službám. Všechny kempy otvírají ve středu 31. 7. 2024 v 16:00. Všichni návštěvníci musí kempy opustit v neděli 4. srpna 2024 nejpozději ve 12:00. Před odjezdem je každý návštěvník odpovědný za úklid pronajatého stanu nebo svého kempovacího místa. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

ECO CAMP

ECO Camp (12 % DPH)

0.00 Kč

QTY

Tato rezervace je platná pouze společně s Camp Ticketem a Festival Ticketem. Kempování v samostatné části Campu pro ekologicky smýšlející Immortalz. Těšte se na zvýšený počet třídicích košů a dalších ekologicky vzdělávacích aktivit. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

SPOT CAMP

Spot for 1 tent (12 % DPH)

1,100.00 Kč

QTY

Tato vstupenka vás společně s Festivalovou vstupenkou a Camp vstupenkou opravňuje k využití Spotu pro 1 stan (5x3m) ve Spot Campu na festivalu Let It Roll 2024 (1. - 3. 8. 2024). Každý, kdo s vámi na festivalu tuto službu využije, musí mít taktéž vlastní Camp vstupenku, aby se do kempu dostal. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

Spot for 5 tents (12 % DPH)

3,300.00 Kč

QTY

Tato vstupenka vás společně s Festivalovou vstupenkou a Camp vstupenkou opravňuje k využití Spotu pro 5 stanů (10 x7 m) ve Spot Campu na festivalu Let It Roll 2024 (1. - 3. 8. 2024). Každý, kdo s vámi na festivalu tuto službu využije, musí mít taktéž vlastní Camp vstupenku, aby se do kempu dostal. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

CAR CAMP

Car & Tent Spot (12 % DPH)

2,400.00 Kč

QTY

Parcela 9x3m pro jedno auto a stan v Car Campu. Vstupenka je platná pouze s Festival Ticketem a Camp Ticketem. Z kempu je možné během festivalu odjíždět autem v konkrétních časech, které budeme před akcí aktualizovat. Každý, kdo s vámi na festivalu tuto službu využije, musí mít taktéž vlastní Camp vstupenku. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

Caravan Spot (12 % DPH)

3,850.00 Kč

QTY

Parcela 9x5m pro jeden karavan s přípojkou elektřiny (230W). Vstupenka je platná pouze s Festival Ticketem a Camp Ticketem. Z kempu je možné během festivalu odjíždět v určených časech, které před akcí upřesníme. Každý, kdo s vámi na festivalu tuto službu využije, musí mít taktéž vlastní Camp vstupenku. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

CHILL VILLAGE

Chose from 5m to 6m

Bell Tent (12 % DPH)

15,000.00 Kč

QTY

Bell Tent je předem postavený luxusní stan s vybavením až pro 5 osob v odděleném části kempu (Chill Village). Součástí stanu je gumová podlaha, povlečené matrace, polštáře, osvětlení, vstupní koberec a věšák. Při přihlášení na recepci je nutné složit vratnou kauci 1000 Kč / 20 Boltů. Záloha bude vrácena při odhlášení, takéž na recepci. Každý z ubytovaných musí být držitelem Camp Ticket. Povlečené deky a lockerboxy si můžete objednat v sekci Extra nebo pronajmout na recepci. Upozorňujeme, že kapacita je omezená. Součástí kempu je recepce 24/7, kde si můžete nabíjet elektronická zařízení. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Tato vstupenka je nerefundovatelná - nedá se vrátit. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.  

Bell Tent Grande (12 % DPH)

19,200.00 Kč

Bell Tent je předem postavený luxusní stan s vybavením až pro 7 osob v odděleném části kempu (Chill Village). Součástí stanu je gumová podlaha, povlečené matrace, polštáře, osvětlení, vstupní koberec a věšák. Při přihlášení na recepci je nutné složit vratnou kauci 1000 Kč / 20 Boltů. Záloha bude vrácena při odhlášení, takéž na recepci. Každý z ubytovaných musí být držitelem Camp Ticket. Povlečené deky a lockerboxy si můžete objednat v sekci Extra nebo pronajmout na recepci. Upozorňujeme, že kapacita je omezená. Součástí kempu je recepce 24/7, kde si můžete nabíjet elektronická zařízení. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Tato vstupenka je nerefundovatelná - nedá se vrátit.  Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

TENT INN

Tent Inn (12 % DPH)

2,310.00 Kč

QTY

Tent Inn je předem postavený stan pro dvě osoby (120 x 210 cm) s karimatkami v Tent Inn Campu. Zakoupením této vstupenky si pronajímáte připravený stan.Ten, kdo s vámi případně bude ve stanu kempovat potřebuje Festival ticket a Camp ticket. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

Tent InnTent Inn Black & Fresh Plus (12 % DPH)

3,630.00 Kč

QTY

Tent Inn Black & Fresh je předem postavený stan pro dvě osoby (200 x 230 cm) s karimatkami v Tent Inn Campu. Zakoupením této vstupenky si pronajímáte připravený stan. Black & Fresh je typ stanu, který zvenku odráží slunce a uvnitř udrží 99% tmu i během dne, zároveň dokáže udržovat stále příjemnou teplotu.Ten, kdo s vámi případně bude ve stanu kempovat potřebuje Festival ticket a Camp ticket. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

Tent Inn Black & Fresh (12 % DPH)

3,190.00 Kč

Tent Inn Black & Fresh je předem postavený stan pro dvě osoby (120 x 210 cm) s karimatkami v Tent Inn Campu. Zakoupením této vstupenky si pronajímáte připravený stan. Black & Fresh je typ stanu, který zvenku odráží slunce a uvnitř udrží 99% tmu i během dne, zároveň dokáže udržovat stále příjemnou teplotu.Ten, kdo s vámi případně bude ve stanu kempovat potřebuje Festival ticket a Camp ticket. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

"Camping ticket" je povinný pro každého, kdo chce na festivalu stanovat. Tato vstupenka vám umožní postavit si vlastní stan v Campu nebo ji můžete zkombinovat s dalšími službami z této sekce.

Vstupenky jsou nevratné.


OTEVÍRACÍ DOBA:

Festivalové noci jsou čtvrtek 1. srpna, pátek 2. srpna a sobota 3. srpna 2024. 

Do kempu je možné přijet již ve středu 31. 7. 2024. Kempy otevírají v 16:00. 

Všichni návštěvníci musí kemp/festival opustit v neděli 4. srpna 2024 nejpozději ve 12:00. Před odjezdem je každý návštěvník odpovědný za úklid pronajatého stanu nebo svého kempovacího místa.