JAK BUDEŠ NA FESTIVALU KEMPOVAT?

Ať už si vybereš jakoukoliv z variant, nezapomeň, že "Camping ticket" je základem všeho a bez této vstupenky se v žádném kempu neobejdeš. 

Povinný základní CAMPING TICKET

Camping ticket (10 % DPH)

900.00 Kč/pp

QTY

Tato vstupenka je povinná pro každého, kdo chce na festivalu kempovat. Tato vstupenka umožňuje postavit si vlastní stan v Immortal kempu a zároveň je nezbytná ke všem ostatním kempovacím službám. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

SPOT CAMP

Spot for 1 tent (10 % DPH)

1,100.00 Kč/pp

QTY

Tato vstupenka vás společně s Festivalovou vstupenkou a Camp vstupenkou opravňuje k využití Spotu pro 1 stan (5x3m) ve Spot Campu na festivalu Let It Roll 2024 (1. - 3. 8. 2024). Každý, kdo s vámi na festivalu tuto službu využije, musí mít taktéž vlastní Camp vstupenku, aby se do kempu dostal. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

Spot for 5 tents (10 % DPH)

3,300.00 Kč/pp

QTY

Tato vstupenka vás společně s Festivalovou vstupenkou a Camp vstupenkou opravňuje k využití Spotu pro 5 stanů (10 x7 m) ve Spot Campu na festivalu Let It Roll 2024 (1. - 3. 8. 2024). Každý, kdo s vámi na festivalu tuto službu využije, musí mít taktéž vlastní Camp vstupenku, aby se do kempu dostal. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

CAR CAMP

Car & Tent Spot (10 % DPH)

2,400.00 Kč/pp

QTY

Parcela 9x3m pro jedno auto a stan v Car Campu. Vstupenka je platná pouze s Festival Ticketem a Camp Ticketem. Z kempu je možné během festivalu odjíždět autem v konkrétních časech, které budeme před akcí aktualizovat. Každý, kdo s vámi na festivalu tuto službu využije, musí mít taktéž vlastní Camp vstupenku. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

Caravan Spot (10 % DPH)

3,850.00 Kč/pp

Parcela 9x5m pro jeden karavan s přípojkou elektřiny (230W). Vstupenka je platná pouze s Festival Ticketem a Camp Ticketem. Z kempu je možné během festivalu odjíždět v určených časech, které před akcí upřesníme. Každý, kdo s vámi na festivalu tuto službu využije, musí mít taktéž vlastní Camp vstupenku. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

CHILL VILLAGE

Chose from 5m to 6m

Bell Tent (10 % DPH)

15,000.00 Kč/pp

QTY

Bell Tent je předem postavený luxusní stan s vybavením až pro 5 osob v odděleném části kempu (Chill Village). Součástí stanu je gumová podlaha, povlečené matrace, polštáře, osvětlení, vstupní koberec a věšák. Při přihlášení na recepci je nutné složit vratnou kauci 1000 Kč / 20 Boltů. Záloha bude vrácena při odhlášení, takéž na recepci. Každý z ubytovaných musí být držitelem Camp Ticket. Povlečené deky a lockerboxy si můžete objednat online nebo pronajmout na recepci. Upozorňujeme, že kapacita je omezená. Součástí kempu je recepce 24/7, kde si můžete nabíjet elektronická zařízení. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Tato vstupenka je nerefundovatelná - nedá se vrátit. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.  

Bell Tent Grande (10 % DPH)

19,200.00 Kč/pp

Bell Tent je předem postavený luxusní stan s vybavením až pro 7 osob v odděleném části kempu (Chill Village). Součástí stanu je gumová podlaha, povlečené matrace, polštáře, osvětlení, vstupní koberec a věšák. Při přihlášení na recepci je nutné složit vratnou kauci 1000 Kč / 20 Boltů. Záloha bude vrácena při odhlášení, takéž na recepci. Každý z ubytovaných musí být držitelem Camp Ticket. Povlečené deky a lockerboxy si můžete objednat online nebo pronajmout na recepci. Upozorňujeme, že kapacita je omezená. Součástí kempu je recepce 24/7, kde si můžete nabíjet elektronická zařízení. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Tato vstupenka je nerefundovatelná - nedá se vrátit.  Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

TENT INN

Tent Inn (10 % DPH)

2,310.00 Kč/pp

QTY

Tent Inn je předem postavený stan pro dvě osoby (120 x 210 cm) s karimatkami v Tent Inn Campu. Zakoupením této vstupenky si pronajímáte připravený stan.Ten, kdo s vámi případně bude ve stanu kempovat potřebuje Festival ticket a Camp ticket. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

Tent Inn Black & Fresh (10 % DPH)

3,190.00 Kč/pp

QTY

Tent Inn Black & Fresh je předem postavený stan pro dvě osoby (120 x 210 cm) s karimatkami v Tent Inn Campu. Zakoupením této vstupenky si pronajímáte připravený stan. Black & Fresh je typ stanu, který zvenku odráží slunce a uvnitř udrží 99% tmu i během dne, zároveň dokáže udržovat stále příjemnou teplotu.Ten, kdo s vámi případně bude ve stanu kempovat potřebuje Festival ticket a Camp ticket. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

Tent InnTent Inn Black & Fresh Plus (10 % DPH)

3,630.00 Kč/pp

QTY

Tent Inn Black & Fresh je předem postavený stan pro dvě osoby (200 x 230 cm) s karimatkami v Tent Inn Campu. Zakoupením této vstupenky si pronajímáte připravený stan. Black & Fresh je typ stanu, který zvenku odráží slunce a uvnitř udrží 99% tmu i během dne, zároveň dokáže udržovat stále příjemnou teplotu.Ten, kdo s vámi případně bude ve stanu kempovat potřebuje Festival ticket a Camp ticket. Před odjezdem je každý návštěvník zodpovědný za úklid pronajatého stanu či plochy pro stanování. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.