JAK NA FESTIVAL?

Více informací o možnostech dopravy na festival naleznete v FAQs

Doporučujeme zvolit co nejekologičtější cestu na festival a při cestě taxi využít kapacity na maximum. 

Taxi Transfer

Taxi transfer - Letiště Václava Havla - Festival LIR, max. 4 osoby (21 % DPH)

2,730.00 Kč

QTY

Kupujete si jednosměrný transfer z Letiště Václava Havla v Praze do areálu festivalu. V opačném směru jízdenka NEPLATÍ. Maximální kapacita taxi jsou 4 osoby a 4 kusy zavazadel. Potřebujete-li přepravit více zavazadel, objednejte si prosím variantu VAN. Vyplňte prosím níže požadované informace, aby měl taxikář dostatek informací potřebných k úspěšnému setkání na letišti. V případě jakýchkoli změn kontaktujte dispečera taxi na čísle +420 739 159 353. Dopravu taxi na festival LIR zajišťuje společnost Plus pro Nohy s.r.o., která ji provádí vlastním jménem, na vlastní odpovědnost a riziko. Závady při přepravě nebo nároky z odpovědnosti za vady při přepravě musí být uplatněny u této společnosti. Cena zahrnuje DPH a všechny poplatky.

Taxi transfer - Praha Centrum - Festival LIR, max. 4 osoby (21 % DPH)

2,340.00 Kč

QTY

Kupujete si jednosměrný transfer z centra Prahy do areálu festivalu. V opačném směru jízdenka NEPLATÍ. Maximální kapacita taxi jsou 4 osoby a 4 kusy zavazadel. Potřebujete-li přepravit více zavazadel, objednejte si prosím variantu VAN. Vyplňte prosím níže požadované informace, aby měl taxikář dostatek informací potřebných k úspěšnému setkání v centru města. V případě jakýchkoli změn kontaktujte dispečera taxi na čísle +420 739 159 353. Dopravu taxi na festival LIR zajišťuje společnost Plus pro Nohy s.r.o., která ji provádí vlastním jménem, na vlastní odpovědnost a riziko. Závady při přepravě nebo nároky z odpovědnosti za vady při přepravě musí být uplatněny u této společnosti. Cena zahrnuje DPH a všechny poplatky.

Taxi VAN transfer

Taxi VAN transfer - Letiště Václava Havla - Festival LIR, max. 7 osob (21 % DPH)

4,160.00 Kč

QTY

Kupujete si jednosměrný transfer z Letiště Václava Havla v Praze do areálu festivalu. V opačném směru jízdenka NEPLATÍ. Maximální kapacita taxi VAN je 7 osob a 7 kusů zavazadel. Potřebujete-li přepravit více zavazadel, objednejte si prosím další vůz. Vyplňte prosím níže požadované informace, aby měl taxikář dostatek informací potřebných k úspěšnému setkání na letišti. V případě jakýchkoli změn kontaktujte dispečera taxi na čísle +420 739 159 353. Dopravu taxi na festival LIR zajišťuje společnost Plus pro Nohy s.r.o., která ji provádí vlastním jménem, na vlastní odpovědnost a riziko. Závady při přepravě nebo nároky z odpovědnosti za vady při přepravě musí být uplatněny u této společnosti. Cena zahrnuje DPH a všechny poplatky.

Taxi VAN transfer - Praha Centrum - Festival LIR, max. 7 osoby (21 % DPH)

3,510.00 Kč

QTY

Kupujete si jednosměrný transfer z centra Prahy do areálu festivalu. V opačném směru jízdenka NEPLATÍ. Maximální kapacita taxi VAN je 7 osob a 7 kusů zavazadel. Potřebujete-li přepravit více zavazadel, objednejte si prosím další vůz. Vyplňte prosím níže požadované informace, aby měl taxikář dostatek informací potřebných k úspěšnému setkání v centru města. V případě jakýchkoli změn kontaktujte dispečera taxi na čísle +420 739 159 353. Dopravu taxi na festival LIR zajišťuje společnost Plus pro Nohy s.r.o., která ji provádí vlastním jménem, na vlastní odpovědnost a riziko. Závady při přepravě nebo nároky z odpovědnosti za vady při přepravě musí být uplatněny u této společnosti. Cena zahrnuje DPH a všechny poplatky.