ZDE NAJDETE NĚKOLIK EXTRA SLUŽEB

PARKING

Parking Ticket (21 % DPH)

650.00 Kč

QTY

Tato vstupenka tě společně s Festivalovou vstupenkou opravňuje k využití služby Parking na festivalu Let It Roll 2024 (31.7. - 4.8. 2024). Vstupenka zahrnuje parkovací místo pro 1 auto nebo dodávku. Z bezpečnostních důvodů je zakázáno kempovat nebo spát v autě na parkovišti. Z parkoviště je možné kdykoliv během festivalu odjet a zase se vrátit. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

LOCKERBOXY NA RUNWAYI

Lockerbox Runway (21 % DPH)

550.00 Kč

QTY

Uzamykatelná skříňka (30x30x50cm) pro bezpečně uložení cenností po celou dobu festivalu. Lockerbox je umístěn na runwayi letiště a je dostupný nonstop. Platí pouze s festivalovou vstupenkou. V případě dostupnosti lockerboxů bude jejich prodej probíhat také na místě. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

POWERBOX NA RUNWAYI

Powerbox Runway (21 % DPH)

880.00 Kč

QTY

Uzamykatelný boxík (15x15x10cm) s elektrickou zásuvkou (220V) umístěný na runwayi. V případě dostupnosti boxů bude jejich prodej probíhat také na místě. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

BELL TENT EXTRAS

BELL TENT Pronájem přikrývky (21 % DPH)

350.00 Kč

QTY

Nákupem vstupenky si pronajímáte povlečenou přikrývku na celou dobu festivalu. Jedná se o službu pro obyvatele Bell Tentu. Přikrývku bude možné si vyzvednout recepci Chill Village (Bell Tent) kempu při příjezdu na festival. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

BELL TENT EXTRAS

BELL TENT Lockerbox (21 % DPH)

1,150.00 Kč

QTY

Uzamykatelná skříňka (30x30x50cm) pro bezpečně uložení cenností po dobu trvání celého festivalu. Skříňky mají USB port na nabíjení telefonů a drobné elektroniky. Lockerbox je umístěn v Chill Village (Bell Tent) kempu a je dostupný nonstop po celou dobu ubytování všem ubytovaným v Chill Vilage. Pronájem je možný pouze se vstupenkou Camping a při pronájmu Bell Tent stanu. Nebudou-li kapacity vyprodány v předprodeji, bude možné si lockerbox pronajmout též na místě. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

TENT INN EXTRAS

TENT INN Nafukovací matrace (21 % DPH)

1,220.00 Kč

QTY

Nákupem této vstupenky si pronajímáte předem připravenou nafukovací matraci pro dvě osoby do stanů TENT INN, která bude na festivalu k vyzvednutí na recepci campu TENT INN. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

TENT INN EXTRAS

TENT INN Lockerbox (21 % DPH)

1,150.00 Kč

QTY

Lockerbox (50x30x50cm) pro bezpečné uložení cenností po dobu celého festivalu. Vybaven dvěma elektrickými zásuvkami pro nabíjení telefonů a drobných elektronických zařízení. Vytvořte si a zapamatujte si svůj 4místný kód. Náš ochotný personál je připraven vám pomoci na festivalu 24 hodin denně. Skříňky jsou umístěny v kempu TENT INN, dostupné nonstop pro všechny hosty kempu TENT INN. Pronájem vyžaduje vstupenku na kempování a rezervaci v kempu TENT INN. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.

TENT INN EXRAS

TENT INN Powerbanka (21 % DPH)

330.00 Kč

QTY

Zůstaňte v kontaktu, propojeni, online. Bookněte si naši univerzální powerbanku - vaše dodatečná síla, kdykoliv ji potřebujete. Když je váše powerbanka vybitá, můžete jo vyměnit za plně nabitou na jednom z našich stánků. Náš personál je připraven vyměnit vaši powerbanku 24 hodin denně. Cena vstupenky zahrnuje všechny poplatky včetně DPH.