ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Tato sekce obsahuje často kladené otázky na různá témata.

VSTUPENKY

Vstupenky je možné zakoupit pouze online formou na našem webu letitroll.cz. Je možné platit zadáním platební karty, využitím služby Google Pay a Apple Pay. Pro využití Google Pay či Apple Pay je nutné mít v těchto službách uloženou aktivní kartu a použít správný prohlížeč (Google Chrome či Safari).

Platbu je možné také rozdělit do několika záloh. První záloha se hradí při rezervaci vstupenky, následné se strhávají automaticky v nadcházejících měsících. Všechny zálohy je třeba doplatit. Pokud nedojde k doplacení, vstupenka nebude zaslána a již uhrazené zálohy nejsou refundovatelné.

Všechny vstupenky budou odeslány 14 dní před festivalem formou emailu a tou dobou budou také dostupné ve vašem online účtu.  

Díky účtu na našich stránkách máte přístup ke všem svým objednávkám a rezervacím. Můžete si zde stáhnout vstupenku v PDF, zobrazit plán zálohových plateb a změnit kartu. 

Je to velmi snadné: stačí při nákupu vstupenek u pokladny zvolit možnost Rezervace vstupenky / Zaplatit první zálohu. Vztahuje se to na jakoukoli vstupenku, včetně služeb, v minimální hodnotě 1200 korun. První zálohu zaplatíte přímo při nákupu, další zálohy jsou rozloženy měsíčně ve stejné výši. Zálohy vám budou účtovány automaticky a vždy obdržíte info e-mailem. Žádné úroky, žádné poplatky.

Do 29. 2. 2024 máte možnost platit na 4 měsíční zálohy. Od 1. 3. 2024 dojde ke snížení záloh na 3; od 1. 4. 2024 se počet záloh sníží na 2; od 31. 5. 2024 bude možnost Rezervace vstupenek ukončena. 

Vaše vstupenka na festival se objeví ve vašem účtu EASOL měsíc před festivalem, zároveň vám bude zaslána i e-mailem.

Vstupenky jsou vázány na jméno. To znamená, že každý návštěvník při příchodu na festival bude vyzván předložit vstupenku se svým jménem a průkaz totožnosti. Jméno na vstupence lze za poplatek změnit, pokud je to nutné. Žádost o změnu jména na vstupence můžete poslat na adresu info@beatworx.cz nejpozději 14 dní před začátkem akce. POZN.: Není možné měnit jména na Combo vstupenkách. 

Naše vstupenky není možné vrátit. Pokud se nemůžete akce zúčastnit, můžete zkusit prodat svou vstupenku prostřednictvím Ticketswap. Nedoporučujeme kupovat nebo prodávat vstupenku od jakékoliv jiné třetí strany, abyste se vyhnuli podvodníkům.

Potřebujete si vstupenku převést na někoho jiného a změnit jméno na vstupence, kontaktujte nás na e-mail info@beatworx.cz. Změna jména online podléhá poplatku 150 Kč a je možná nejpozději 14 dní před festivalem. Pokud potřebujete změnu jména provést přímo na festivalu, i to je možné. Můžete tak učinit na Pokladně, kde zároveň zaplatíte poplatek za změnu jména (ten je na místě vyšší). V případě Let It Roll Winter je nutné obrátit se na zákaznickou podporu té ticketingové společnosti, od které byla vstupenka pořízena, tzn. Ticketportal nebo Ticketmaster. POZN.: Není možné měnit jména na Combo vstupenkách. 

Kupte vstupenku dle vlastního výběru a pak se na nás obraťte e-mailem na info@beatworx.cz s žádostí o vystavení dárkového voucheru, který můžete vytisknout a zabalit do obálky jako dárek. Do e-mailu uveďte číslo objednávky a jméno, na které chcete voucher vystavit. 

Všechny naše akce LET IT ROLL jsou přístupné od 18 let a nejsou připuštěny žádné výjimky.

Návštěvníci, kteří předloží svůj průkaz ZTP/P (nebo osvědčení o třetím stupni invalidity) a vstupenku na akci, mají právo vzít si svého asistenta zdarma. Tato výjimka se nevztahuje na držitele vstupenky pro osoby se zdravotním postižením (nebo s označením stupně invalidity △).

UBYTOVÁNÍ

V rámci LET IT ROLL Winter neposkytujeme žádné ubytovací služby. Pokud si přejete zůstat v Praze v době trvání festivalu, musíte si ubytování zajistit sami.

Ano! Na letním festivalu máme mnoho možností kempování. Více informací o jednotlivých možnostech kempování naleznete při nákupu vstupenky v sekci "Ubytování".

Ano, je to rozhodně možnost. Pro dopravu na festival můžete využít naše kyvadlové autobusy, které jezdí v průběhu festivalu v pravidelných intervalech. Jak na festival, tak zpátky do Prahy. Další možností je využít taxi voucher, který si můžete zakoupit při nákupu vstupenky, nebo využít hromadnou dopravu.

DOPRAVA

Let It Roll 2024 se i letos koná na milovickém letišti.

GPS: 50.2381661N, 14.9097592E

Google mapa

Nabízíme možnost využítí Shuttle busů z Prahy či Taxi, které vás odvezou až na festival. Místenky si můžete koupit v sekci Doprava.

NÁSTUPIŠTĚ 

Nástupiště budou označena vlajkami LIR 30 min. před příjezdem autobusu. Čas uvedený v jídzním řádu je čas příjezdu autobusu na zastávku. Vzhledem k omezenému prostoru a vyššímu počtu autobusů lze odbavit maximálně 2 autobusy najednou. Ze zkušenosti z minulých let ale víme, že i přes případné komplikace způsobované pravidelně kontrolami Policie ČR a Celní Správy, netrvá odbavení všech autobusů déle než hodinu. Bohužel není v naší moci tyto komplikace jakkoliv ovlivnit.


POHOLA NÁSTUPIŠTĚ - WILSONOVA UL:

Nástupiště se nachází na ulici Wilsonova hned u východu z budovy Hl. nádraží.


POHOLA NÁSTUPIŠTĚ - LETIŠTĚ:

Nástupiště se nachází v druhé řadě nástupišť pro autobusy mezi terminálem 1 a parkovištěm.


JÍZDNÍ ŘÁD:

DatumDenOdkudKamČas odjezdu
  31/07   STPraha - Wilsonova  Areál LIR  18:00
Praha - Letiště  Areál LIR16:00
  01/08   ČT Praha -. WilsonovaAreál LIR12:00
Praha - WilsonovaAreál LIR16:00
Praha - Letiště  Areál LIR15:00
  02/08    PÁ Areál LIRPraha - Wilsonova03:00
Areál LIRPraha - Wilsonova05:00
Praha - WilsonovaAreál LIR16:00
  03/08   SO  Areál LIRPraha - Wilsonova03:00
Areál LIRPraha - Wilsonova05:00
Praha - Wilsonova  Areál LIR16:00
       04/08   NE  Areál LIRPraha - Wilsonova05:00
 Areál LIRPraha - Wilsonova10:00
 Areál LIRPraha - Wilsonova13:00
 Areál LIRPraha - Letiště 06:00
 Areál LIRPraha - Letiště 11:00Pro letošní rok máme 2 různé jízdenky, jedna začíná první jízdou a končí poslední jízdou na hlavním nádraží, druhá začíná a končí na letišti. Kyvadlová doprava v pátek a sobotu začíná a končí na hlavním nádraží pro obě varianty.

Oba typy jízdenek platí neomezeně také na kyvadlových autobusových spojích LIR-Milovice-LIR.


VÍCEDENNÍ AUTOBUSOVÁ JÍZDENKA - CENTRUM PRAHA:

Tato jízdenka platí pro následující spoje:

  • Čtvrtek 1. srpna: 16:00 - Praha Wilsonova - LIR,
  • Pátek 2. srpna: LIR - Praha Wilsonova ul. 05:00, Wilsonova ul. - LIR 16:00,
  • Sobota 3. srpna: LIR - Wilsonova ul. 05:00, Wilsonova ul. - LIR 16:00,
  • Neděle 4. srpna: LIR - Wilsonova ul. 05:00.

Jízdenka platí neomezeně také v kyvadlových autobusech LIR-Milovice-LIR.

V případě zájmu o jiný spoj je nutné jej zakoupit jako samostatnou jízdenku


VÍCEDENNÍ JÍZDENKA – LETIŠTĚ PRAHA VÁCLAVA HAVLA

Tato jízdenka platí pro následující spoje:

  • Čtvrtek 1. srpna: 15:00 - Letiště Václava Havla Praha - LIR,
  • Pátek 2. srpna: LIR - Praha Wilsonova ul. 05:00, Wilsonova ul. - LIR 16:00,
  • Sobota 3. srpna: LIR - Wilsonova ul. 05:00, Wilsonova ul. - LIR 16:00,
  • Neděle 4. srpna: LIR - Letiště Václava Havla 06:00.

Jízdenka platí neomezeně také v kyvadlových autobusech LIR-Milovice-LIR.

V případě zájmu o jiný spoj je nutné jej zakoupit jako jednotlivou jízdenku.

Pokud se na festival chystáte dojet po vlastní ose, zde přikládáme několik tipů:


BUS & VLAK

Do Milovic je možné se dostat vlakem či autobusem. Doporučujeme vlak z Masarykova nádraží do Milovic. Mezi vlakovou stanicí Milovice a festivalovým areálem bude jezdit kyvadlová doprava (jizdenky je možné zakoupit přímo v autobuse). 


AUTO

Zadejte do navigace souřadnice GPS: GPS: 50.2381661N, 14.9097592E. V okolí festivalu narazíte na festivalové značení, které Vás navede tím správným směrem. Plánujete-li parkovat ve festivalovém areálu, nezapomeňte si zakoupit Parking ticket. Z parkoviště je možné během festivalu odjíždět dle potřeby. Z důvodu bezpečnosti není možné v autech na parkovišti přespávat. 


KARAVAN

Přijedete karavanem, dodávkou nebo osobním autem a plánujete v něm nocovat? Tím pádem Car kemp je to pravé pro vás. Pokud potřebujete elektřinu k fungováního vašeho karavanu, doporučujeme Caravan Spot. Pokud přijedete osobním autem a radši byste si vedle něj přece jenom postavili stan, zvolte variantu Car & Tent spot. 


KOLO

Rozhodli jste se na zvolit tu nejekologičtější cestu a přijet na festival na kole? Žádný problém. K dispozici vám bude stojan na kola, jehož umístění doplníme blíže k festivalu. Nezapomeňte přibalit vlastní zámek. 


BUS TOURS

Pokud se na festival chystáte ze zahraničí a rádi byste cestovali s ostatními návštěvníky, můžete využít naše Bus Tours, které vyrážejí z několika evropských měst.

LINE-UP

Kompletní timetable akce zveřejníme týden nebo dva před festivalem. Line-up je postupně aktualizován na našich sociálních sítích a webových stránkách.

Obvykle používáme pro každou akci aplikaci WOOV, kde najdete všechny potřebné informace a také aktualizace týkající se změn v line-upu atd. Aplikace je dostupná zhruba týden před festivalem.