ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Tato sekce obsahuje často kladené otázky na různá témata.

VSTUPENKY

Vstupenky je možné zakoupit pouze online formou na našem webu letitroll.cz. Je možné platit zadáním platební karty, využitím služby Google Pay a Apple Pay. Pro využití Google Pay či Apple Pay je nutné mít v těchto službách uloženou aktivní kartu a použít správný prohlížeč (Google Chrome či Safari).

Platbu je možné také rozdělit do několika splátek. První splátka se hradí při rezervaci vstupenky, následné se strhávají automaticky v nadcházejících měsících. Všechny splátky je třeba doplatit. Pokud nedojde k doplacení, vstupenka nebude zaslána a již uhrazené splátky nejsou refundovatelné.

Všechny vstupenky budou odeslány 14 dní před festivalem formou emailu a tou dobou budou také dostupné ve vašem online účtu.  

Je to velmi snadné: stačí při nákupu vstupenek u pokladny zvolit možnost splátek a vztahuje se to na jakoukoli vstupenku, včetně služeb, v minimální hodnotě 1200 korun. První splátku zaplatíte přímo při nákupu, další splátky jsou rozloženy měsíčně ve stejné výši. Splátky vám budou účtovány automaticky a vždy obdržíte info e-mailem. Žádné úroky, žádné poplatky.

Do 29. 2. 2024 máte možnost platit na 4 měsíční splátky. Od 1. 3. 2024 dojde ke snížení splátek na 3; od 1. 4. 2024 se splátky sníží na 2; od 1. 5. 2024 bude splátkový prodej ukončen. 

Vaše vstupenka na festival se objeví ve vašem účtu EASOL dva týdny před festivalem, zároveň vám bude zaslána i e-mailem.

Vstupenky jsou vázány na jméno. To znamená, že každý návštěvník při příchodu na festival bude vyzván předložit vstupenku se svým jménem a průkaz totožnosti. Jméno na vstupence lze za poplatek změnit, pokud je to nutné. Žádost o změnu jména na vstupence můžete poslat na adresu info@beatworx.cz nejpozději 14 dní před začátkem akce. POZN.: Není možné měnit jména na Combo vstupenkách. 

Naše vstupenky není možné vrátit. Pokud se nemůžete akce zúčastnit, můžete zkusit prodat svou vstupenku prostřednictvím Ticketswap. Nedoporučujeme kupovat nebo prodávat vstupenku od jakékoliv jiné třetí strany, abyste se vyhnuli podvodníkům.

Potřebujete si vstupenku převést na někoho jiného a změnit jméno na vstupence, kontaktujte nás na e-mail info@beatworx.cz. Změna jména online podléhá poplatku 150 Kč a je možná nejpozději 14 dní před festivalem. Pokud potřebujete změnu jména provést přímo na festivalu, i to je možné. Můžete tak učinit na Pokladně, kde zároveň zaplatíte poplatek za změnu jména (ten je na místě vyšší). V případě Let It Roll Winter je nutné obrátit se na zákaznickou podporu té ticketingové společnosti, od které byla vstupenka pořízena, tzn. Ticketportal nebo Ticketmaster. POZN.: Není možné měnit jména na Combo vstupenkách. 

Kupte vstupenku dle vlastního výběru a pak se na nás obraťte e-mailem na info@beatworx.cz s žádostí o vystavení dárkového voucheru, který můžete vytisknout a zabalit do obálky jako dárek. Do e-mailu uveďte číslo objednávky a jméno, na které chcete voucher vystavit. 

Všechny naše akce LET IT ROLL jsou přístupné od 18 let a nejsou připuštěny žádné výjimky.

UBYTOVÁNÍ

V rámci LET IT ROLL Winter neposkytujeme žádné ubytovací služby. Pokud si přejete zůstat v Praze v době trvání festivalu, musíte si ubytování zajistit sami.

Ano! Na letním festivalu máme mnoho možností kempování. Více informací o jednotlivých možnostech kempování naleznete při nákupu vstupenky v sekci "Ubytování".

Ano, je to rozhodně možnost. Pro dopravu na festival můžete využít naše kyvadlové autobusy, které jezdí v průběhu festivalu v pravidelných intervalech. Jak na festival, tak zpátky do Prahy. Další možností je využít taxi voucher, který si můžete zakoupit při nákupu vstupenky, nebo využít hromadnou dopravu.

LINE-UP

Kompletní timetable akce zveřejníme týden nebo dva před festivalem. Line-up je postupně aktualizován na našich sociálních sítích a webových stránkách.

Obvykle používáme pro každou akci aplikaci WOOV, kde najdete všechny potřebné informace a také aktualizace týkající se změn v line-upu atd. Aplikace je dostupná zhruba týden před festivalem.

Je těžké určit, kde přesně se A.M.C momentálně nachází – Pokud se jedná o jeho plánovaná vystoupení, tak se na jeho show můžete těšit na Let It Roll 2024!