ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Tato sekce obsahuje často kladené otázky na různá témata.

VSTUPENKY

Vaše vstupenka na festival se objeví ve vašem účtu EASOL dva týdny před festivalem, zároveň vám bude zaslána i e-mailem.

Vstupenky jsou vázány na jméno. To znamená, že každý návštěvník při příchodu na festival bude vyzván předložit vstupenku se svým jménem a průkaz totožnosti. Jméno na vstupence lze za poplatek změnit, pokud je to nutné. Žádost o změnu jména na vstupence můžete poslat na adresu info@beatworx.cz nejpozději 14 dní před začátkem akce.

Naše vstupenky není možné vrátit. Pokud se nemůžete akce zúčastnit, můžete zkusit prodat svou vstupenku prostřednictvím Ticketswap. Nedoporučujeme kupovat nebo prodávat vstupenku od jakékoliv jiné třetí strany, abyste se vyhnuli podvodníkům.

Vstupenka COMBO je vstupenka, která zahrnuje vstup na oba naše festivaly v roce 2024 (LET IT ROLL Winter a LET IT ROLL Summer) za speciální cenu. Tyto vstupenky nelze po zimní edici přeprodat ani přejmenovat. COMBO vstupenky jsou nyní k dispozici.

Hlavní prodej vstupenek na Let It Roll 2024 je zahájen. Pro zakoupení vstupenek v horní části stránky: Akce -> Let It Roll 2024.

Všechny naše akce LET IT ROLL jsou přístupné od 18 let a nejsou připuštěny žádné výjimky.

UBYTOVÁNÍ

V rámci LET IT ROLL Winter neposkytujeme žádné ubytovací služby. Pokud si přejete zůstat v Praze v době trvání festivalu, musíte si ubytování zajistit sami.

Ano! Na letním festivalu máme mnoho možností kempování. Více informací o jednotlivých možnostech kempování naleznete při nákupu vstupenky v sekci "Ubytování".

Ano, je to rozhodně možnost. Pro dopravu na festival můžete využít naše kyvadlové autobusy, které jezdí v průběhu festivalu v pravidelných intervalech. Jak na festival, tak zpátky do Prahy. Další možností je využít taxi voucher, který si můžete zakoupit při nákupu vstupenky, nebo využít hromadnou dopravu.

LINE-UP

Kompletní timetable akce zveřejníme týden nebo dva před festivalem. Line-up je postupně aktualizován na našich sociálních sítích a webových stránkách.

Obvykle používáme pro každou akci aplikaci WOOV, kde najdete všechny potřebné informace a také aktualizace týkající se změn v line-upu atd. Aplikace je dostupná zhruba týden před festivalem.

Je těžké určit, kde přesně se A.M.C momentálně nachází – Pokud se jedná o jeho plánovaná vystoupení, tak se na jeho show můžete těšit na Let It Roll 2024!