1. – 2. – 3. 8. 2024, ČESKÁ REPUBLIKA

FACEBOOK UDÁLOST VSTUPENKY
FÁZE 1 
(HEADLINEŘI ŘAZENI A-Z)
A.M.C / ANDY C / CAMO & KROOKED B2B MEFJUS / HYBRID MINDS / KOVEN / WILKINSON
(UMĚLCI ŘAZENI A-Z)
1991 / ANDROMEDIK / BLACK SUN EMPIRE / BUUNSHIN / DELTA HEAVY / EN:VY / GEST / HALOGENIX / IMANU / MADUK / METRIK / POLA & BRYSON / QZB / S.P.Y / SUSTANCE / TECHNIMATIC / THE UPBEATS
A MNOHEM VÍCE...

FAQS

Základní informace o vstupenkách

Festival LET IT ROLL je přístupný od 18 let a nejsou možné žádné výjimky.


Každý návštěvník zadá své jméno při zakoupení vstupenky. Při vstupu na festival je nezbytné, aby jméno na vstupence odpovídalo jménu na platném dokladu totožnosti návštěvníka. Změna jména je možná online až do 14 dnů před začátkem festivalu. Pro změnu jména prosím pošlete e-mail na adresu info@beatworx.cz, kde bude změna jména provedena po zaplacení poplatku 150 Kč. Změna jména bude poté možná i na místě za poplatek 300 Kč. POZN.: Není možné měnit jména na Combo vstupenkách. 

Vstupenky na festival jsou nevratné. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete festivalu zúčastnit, je možné vstupenku prodat a poté změnit jméno na vstupence. Vstupenky lze také prodat prostřednictvím TicketSwap. POZN.: Není možné měnit jména na Combo vstupenkách. 

Návštěvníci, kteří předloží svůj průkaz ZTP/P (nebo osvědčení o třetím stupni invalidity) a vstupenku na akci, mají právo vzít si svého asistenta zdarma. Tato výjimka se nevztahuje na držitele vstupenky pro osoby se zdravotním postižením (nebo s označením stupně invalidity △)

Toto je standardní vstupenka na celý festival. Ubytování a další služby je nutné zakoupit zvlášť.

Abychom předešli přeprodeji a podvodům, vstupenky vám budou zaslány e-mailem a budou dostupné ve vašem účtu 14 dní před začátkem festivalu.

LET IT ROLL 2023 AFTERMOVIE