1. – 2. – 3. 8. 2024, MILOVICE, ČESKÁ REPUBLIKA

FACEBOOK UDÁLOST VSTUPENKY
FINÁLNÍ FÁZE 
(HEADLINEŘI ŘAZENI A-Z)
A.M.C / ANDY C / BOU / CAMO & KROOKED B2B MEFJUS / DIMENSION / HYBRID MINDS / KOVEN / NETSKY / RUDIM3NTAL / SIGMA / SUB FOCUS / WILKINSON
(UMĚLCI ŘAZENI A-Z)
1991 / A LITTLE SOUND / ALCEMIST / ALIX PEREZ / ANDROMEDIK / AUDIO / BASSTRIPPER / BLACK SUN EMPIRE / BORN ON ROAD / BURR OAK / BUUNSHIN / CALYX / CHARLIE TEE / CIRCADIAN / DELTA HEAVY / DIRTYPHONICS / DISRUPTA / ED RUSH / EMPEROR / EN:VY / ENEI / ETHERWOOD / FORBIDDEN SOCIETY / GEST / GINO / GLXY B2B WORKFORCE / GODDARD. / HALOGENIX / HARRIET JAXXON / HYPE B2B DILLINJA / IMANU / JADE / JAMEZY / JUSTIN HAWKES / K MOTIONZ / KASRA / KIMYAN LAW / LEE MVTTHEWS / MADFACE / MADUK / MAGENTA / MAGNETUDE / MANDIDEXTROUS B2B [IVY] / METRIK / MNDSCP / MOB TACTICS / MONRROE & DUSKEE / NCT / NEONLIGHT / PARTICLE / PHACE / PHIBES / POLA & BRYSON / PRIMATE / PROLIX / PYTHIUS / QZB / REDEYES / RIDO / RIPPLE / ROHAAN / S.P.Y / SERIAL KILLAZ / SIMULA / SKS / SOTA / SPECTRAL B2B VISLA / SUSTANCE / T & SUGAH / TEDDY KILLERZ / THE CARACAL PROJECT / TECHNIMATIC / THE UPBEATS / TURNO / VENJENT / VOLTAGE / YOUPHORIA / ZARDONIC / ZOMBIE CATS
A MNOHEM VÍCE...

FAQS

Základní informace o vstupenkách

Festival LET IT ROLL je přístupný od 18 let a nejsou možné žádné výjimky.


Každý návštěvník zadá své jméno při zakoupení vstupenky. Při vstupu na festival je nezbytné, aby jméno na vstupence odpovídalo jménu na platném dokladu totožnosti návštěvníka. Změna jména je možná online až do 14 dnů před začátkem festivalu. Pro změnu jména prosím pošlete e-mail na adresu info@beatworx.cz, kde bude změna jména provedena po zaplacení poplatku 150 Kč. Změna jména bude poté možná i na místě za poplatek 300 Kč. POZN.: Není možné měnit jména na Combo vstupenkách. 

Vstupenky na festival jsou nevratné. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete festivalu zúčastnit, je možné vstupenku prodat a poté změnit jméno na vstupence. Vstupenky lze také prodat prostřednictvím TicketSwap. POZN.: Není možné měnit jména na Combo vstupenkách. 

Návštěvníci, kteří předloží svůj průkaz ZTP/P (nebo osvědčení o třetím stupni invalidity) a vstupenku na akci, mají právo vzít si svého asistenta zdarma. Tato výjimka se nevztahuje na držitele vstupenky pro osoby se zdravotním postižením (nebo s označením stupně invalidity △)

Toto je standardní vstupenka na celý festival. Ubytování a další služby je nutné zakoupit zvlášť.

Abychom předešli přeprodeji a podvodům, vstupenky vám budou zaslány e-mailem a budou dostupné ve vašem účtu měsíc před začátkem festivalu.

DOPRAVA

Let It Roll 2024 se i letos koná na milovickém letišti.

GPS: 50.2381661N, 14.9097592E

Google mapa

Nabízíme možnost využítí Shuttle busů z Prahy či Taxi, které vás odvezou až na festival. Místenky si můžete koupit v sekci Doprava.

NÁSTUPIŠTĚ 

Nástupiště budou označena vlajkami LIR 30 min. před příjezdem autobusu. Čas uvedený v jídzním řádu je čas příjezdu autobusu na zastávku. Vzhledem k omezenému prostoru a vyššímu počtu autobusů lze odbavit maximálně 2 autobusy najednou. Ze zkušenosti z minulých let ale víme, že i přes případné komplikace způsobované pravidelně kontrolami Policie ČR a Celní Správy, netrvá odbavení všech autobusů déle než hodinu. Bohužel není v naší moci tyto komplikace jakkoliv ovlivnit.


POHOLA NÁSTUPIŠTĚ - WILSONOVA UL:

Nástupiště se nachází na ulici Wilsonova hned u východu z budovy Hl. nádraží.


POHOLA NÁSTUPIŠTĚ - LETIŠTĚ:

Nástupiště se nachází v druhé řadě nástupišť pro autobusy mezi terminálem 1 a parkovištěm.


JÍZDNÍ ŘÁD:

DatumDenOdkudKamČas odjezdu
  31/07   STPraha - Wilsonova  Areál LIR  18:00
Praha - Letiště  Areál LIR16:00
  01/08   ČT Praha -. WilsonovaAreál LIR12:00
Praha - WilsonovaAreál LIR16:00
Praha - Letiště  Areál LIR15:00
  02/08    PÁ Areál LIRPraha - Wilsonova03:00
Areál LIRPraha - Wilsonova05:00
Praha - WilsonovaAreál LIR16:00
  03/08   SO  Areál LIRPraha - Wilsonova03:00
Areál LIRPraha - Wilsonova05:00
Praha - Wilsonova  Areál LIR16:00
       04/08   NE  Areál LIRPraha - Wilsonova05:00
 Areál LIRPraha - Wilsonova10:00
 Areál LIRPraha - Wilsonova13:00
 Areál LIRPraha - Letiště 06:00
 Areál LIRPraha - Letiště 11:00
 

Pro letošní rok máme 2 různé jízdenky, jedna začíná první jízdou a končí poslední jízdou na hlavním nádraží, druhá začíná a končí na letišti. Kyvadlová doprava v pátek a sobotu začíná a končí na hlavním nádraží pro obě varianty.

Oba typy jízdenek platí neomezeně také na kyvadlových autobusových spojích LIR-Milovice-LIR.


VÍCEDENNÍ AUTOBUSOVÁ JÍZDENKA - CENTRUM PRAHA:

Tato jízdenka platí pro následující spoje:

  • Čtvrtek 1. srpna: 16:00 - Praha Wilsonova - LIR,
  • Pátek 2. srpna: LIR - Praha Wilsonova ul. 05:00, Wilsonova ul. - LIR 16:00,
  • Sobota 3. srpna: LIR - Wilsonova ul. 05:00, Wilsonova ul. - LIR 16:00,
  • Neděle 4. srpna: LIR - Wilsonova ul. 10:00.

Jízdenka platí neomezeně také v kyvadlových autobusech LIR-Milovice-LIR.

V případě zájmu o jiný spoj je nutné jej zakoupit jako samostatnou jízdenku


VÍCEDENNÍ JÍZDENKA – LETIŠTĚ PRAHA VÁCLAVA HAVLA

Tato jízdenka platí pro následující spoje:

  • Čtvrtek 1. srpna: 15:00 - Letiště Václava Havla Praha - LIR,
  • Pátek 2. srpna: LIR - Praha Wilsonova ul. 05:00, Wilsonova ul. - LIR 16:00,
  • Sobota 3. srpna: LIR - Wilsonova ul. 05:00, Wilsonova ul. - LIR 16:00,
  • Neděle 4. srpna: LIR - Letiště Václava Havla 06:00.

Jízdenka platí neomezeně také v kyvadlových autobusech LIR-Milovice-LIR.

V případě zájmu o jiný spoj je nutné jej zakoupit jako jednotlivou jízdenku.

Pokud se na festival chystáte dojet po vlastní ose, zde přikládáme několik tipů:


BUS & VLAK

Do Milovic je možné se dostat vlakem či autobusem. Doporučujeme vlak z Masarykova nádraží do Milovic. Mezi vlakovou stanicí Milovice a festivalovým areálem bude jezdit kyvadlová doprava (jizdenky je možné zakoupit přímo v autobuse). 


AUTO

Zadejte do navigace souřadnice GPS: GPS: 50.2381661N, 14.9097592E. V okolí festivalu narazíte na festivalové značení, které Vás navede tím správným směrem. Plánujete-li parkovat ve festivalovém areálu, nezapomeňte si zakoupit Parking ticket. Z parkoviště je možné během festivalu odjíždět dle potřeby. Z důvodu bezpečnosti není možné v autech na parkovišti přespávat. 


KARAVAN

Přijedete karavanem, dodávkou nebo osobním autem a plánujete v něm nocovat? Tím pádem Car kemp je to pravé pro vás. Pokud potřebujete elektřinu k fungováního vašeho karavanu, doporučujeme Caravan Spot. Pokud přijedete osobním autem a radši byste si vedle něj přece jenom postavili stan, zvolte variantu Car & Tent spot. 


KOLO

Rozhodli jste se na zvolit tu nejekologičtější cestu a přijet na festival na kole? Žádný problém. K dispozici vám bude stojan na kola, jehož umístění doplníme blíže k festivalu. Nezapomeňte přibalit vlastní zámek. 


BUS TOURS

Pokud se na festival chystáte ze zahraničí a rádi byste cestovali s ostatními návštěvníky, můžete využít naše Bus Tours, které vyrážejí z několika evropských měst.

LET IT ROLL 2023 AFTERMOVIE