20. 4. 2024, Trojhalí Karolina, OSTRAVA

FACEBOOK UDÁLOST VSTUPENKY
 
WILKINSON
ANDROMEDIK
(ARTIST BILLED A-Z)
AGRESSOR BUNX / BURR OAK / EMPEROR
CHANGING FACES / PRDK & QO / C-PHONE & ELVIS / N:FORCE / CANDLE SAUCE & SOFIQA

FAQS

důležité Informace o vstupenkách

Každý návštěvník zadá své jméno při zakoupení vstupenky. Nicméně kontrola jména na vstupence oproti průkazu totožnosti nebude ne této konkrétní akci prováděna. Kontrolovat se ale stále bude věk. Vstup na akci bude umožněn pouze návštěvníkům starším 18 ti let. 

Vstupenky na tuto akci jsou nevratné. Pokud se z jakéhokoli důvodu nemůžete akce zúčastnit, je možné vstupenku prodat. Doporučujeme nicméně pro nákup vždy využívat pouze oficiální předprodej a předejít tak nákupu falešných vstupenek. Za pravost vstupenek zakoupených mimo naše webové stránky nezodpovídáme. 

Návštěvníci, kteří předloží svůj průkaz ZTP/P (nebo osvědčení o třetím stupni invalidity) a vstupenku na akci, mají právo vzít si svého asistenta zdarma. Tato výjimka se nevztahuje na držitele vstupenky pro osoby se zdravotním postižením (nebo s označením stupně invalidity II)

Na akci bude možné platit jak v hotovosti, tak i pomocí platební karty. 

Abychom předešli distribuci falešných vstupenek, vaše vstupenky vám budou zaslány e-mailem a budou dostupné ve vašem účtu 14 dní před začátkem festivalu. Pokud nemůžete vstupenky najít, nezapomeňte projit všechny složky vašeho mail boxu. Pokud ani tam svou vstupenku nenajdete, kontaktujte nás pomocí zpráv na FB, ig nebo mailu info@beatworx.cz.

Na akci bude umístěn stánek s občerstvením, pro případ, že by vás přepadl hlad. 

Bude možné zde také zakoupit náš LET IT ROLL merchandise. 

K dispozici bude šatna, kde bude možné si odložit bundy a zavazadla. 

Po vstupu do areálu nebude možné jej opustit a znovu se vrátit. Prostor pro kuřáky bude možné volně navštěvovat a bude umístěn před vstupem do haly. 

Na akci netolerujeme žádné projevy rasismu, sexismu, homofobie, transfobie, xenofobie či jakékoliv jiné projevy diskriminace. Pokud se z jakéhokoliv důvodu necítíte bezpečně nebo se stanete svědky nevhodného chování, obraťte se na security, barmany případně nás kontaktujte pomocí zprávy na FB/ ig. Bezpečný prostor pro všechny je naší kolektivní zodpovědností. 

LET IT ROLL ON TOUR OSTRAVA 2024 AFTERMOVIE