ZVEŘEJŇUJEME PRVNÍ JMÉNA LET IT ROLL WINTER 2016!

ZVEŘEJŇUJEME PRVNÍ JMÉNA LET IT ROLL WINTER 2016!

Čas nezadržitelně letí a s nadcházející zimou je tady jedna z nejočekávanějších událostí a to halová akce Let It Roll Winter 2016. Oproti minulému roku nás čekají tři drum and bassové stage s našlápnutým zahraničním a českým line upem. První zahraniční jména jsou tady...

26.2.2016 // Výstaviště Expo
PRAGUE - HOLEŠOVICE quarter
Pavilons B, C, D, E

Nejbližší akcí největšího drum and bassového festivalu Let It Roll je zimní pokračování halové akce Let It Roll Winter 2016! Oproti minulému roku nás čekají tři drum and bassové stage s našlápnutým zahraničním a českým line upem. Let It Roll Winter 2016 se odehraje na pražském Výstavišti v Holešovicích 26.2.2016. V letošním roce obsadíme všechny čtyři Křižíkovy pavilony B, C, D, E

Zimní Let It Roll v minulém roce hostil legendární noc Noisia Invites a britský label Viper Recordings. V letošním roce se můžeme těšit na tři stage FACTORY, MADHOUSE a UNDERWORLD, které jsou již tradičně součástí letního Let It Rollu. Tak jako v létě, i na zimním Let It Rollu nabídne každá stage jiný subžánr drum nad bassu a unikátní stage design.

Čas nezadržitelně letí a my vás nechceme dále napínat a rovnou se vrhneme na první jména. Na Factory stagi se představí zástupce britského vydavatelství RAM Records, uznávaný producent, který si už řadu let udržuje pověst skvěle technicky hrajícího DJe - CULTURE SHOCK. Dále ho doplní oblíbený drum and bassový projekt TANTRUM DESIRE.

Madhouse stage nabídne jména současného deep a neurofunk soundu. Čeká nás novozélandský projekt STATE OF MIND a deepový producent XTRAH.  Na třetí Underworld stagi vystoupí BILLAIN, FORBIDDEN SOCIETY a mnoho dalších.

 Zatím jsme prozradili prní šestici jmen. Tím však rozhodně nekončíme. Každý týden zveřejníme další headlinery! 

OFICIÁLNÍ FACEBOOK UDÁLOST: 

LIMITOVANÝ POČET VSTUPENEK ZA 700 KČ (+ poplatky prodejce)

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas