Zhodnocení festivalu LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Zhodnocení festivalu LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Letošní, dlouho očekávaný sedmý ročník festivalu Let It Roll je úspěšně za námi. Zhodnocení festivalu naleznete ve článku...


Letošní, dlouho očekávaný sedmý ročník festivalu Let It Roll je úspěšně za námi. Předně bychom chtěli touto cestou poděkovat všem návštěvníkům za vytvoření výjimečné atmosféry, která byla cítit na každém kroku, v areálu festivalu. Všichni fanoušci drumandbassu můžeme být po právu pyšní na to, že zde u nás, v malé republice ve střední Evropě, společně tvoříme jednu z nejsilnějších hudebních scén na světě!

První srpnový víkend jsme se po roce opět sešli v Benešově, abychom po loňském přelomovém ročníku zjistili, zda Let It Roll potvrdí svojí pozici, největšího drumandbassového festivalu v Evropě. Už teď můžeme potvrdit, že se to povedlo! Areál byl i po zvětšení opět plný, návštěvnost festivalu vzrostla, počet pódií se navýšil na osm a vystoupilo více účinkujících producentů i DJs než v loňském roce. Těší nás také letošní velký nárůst zahraničních účastníků, kterých dorazilo dvakrát více, než vloni. Na festival se přijelo podívat spousta zahraničních médií a zástupci evropských dnb scén. Setkali jsme se i s návštěvníky, kteří přiletěli z takových dálek, jako jsou USA, Austrálie a Nový Zéland. Ale to, čím Let It Roll vyniká a liší se od ostatních festivalů je obrovská energie a nepopsatelná atmosféra, kterou dokážete vytvořit je VY, naši návštěvníci. A za to vám patří maximální respekt a uznání!


Počasí nám letos hodně přálo
. Avizované sobotní bouřky se nekonaly a my jsme si mohli naplno užít ideální festivalové počasí. Z hlediska organizace a služeb v areálu, jsme si vědomi několika nedostatků. Kapacity mobilních toalet bohužel v některých částech dne nestíhaly a do dalších ročníků opět navýšíme počet sprch. Dále se zaměříme na kompletní zlepšení všech služeb do takové míry, abyste se na Let It Rollu cítili opravdu pohodlně, za každého počasí. Připomínky k organizaci areálu pečlivě sledujeme a při přípravě dalšího ročníku budeme brát zřetel na odstranění těchto nedostatků. Zároveň děkujeme, že jste společně s námi udržovali areál festivalu čistý a opět vyzdvihujeme zavedený systém zálohovaných kelímků, který ušetřil spoustu tun odpadu a dopad na životní prostředí. Ceníme si také vaší ohleduplnosti vůči domorodým občanům Benešova. Jsme rádi, že se opět průběh festivalu obešel bez větších problémů, bez konfliktů a škod.


Let It Roll si zachovává svoji tvář
, být vždy trochu odlišným festivalem od běžných unifikovaných eventů. Dekorace, performance a unikátní pódia, přetvořila areál v nevídané robotické město. Velké poděkování patří všem umělcům a architektům, kteří se na tvorbě celého díla podíleli. V budování tohoto města budeme pokračovat i v příštích letech a už teď můžeme říct, že se máte na co těšit!

Na festivalu jste si mohli vybrat z téměř 160 účinkujících a namíchat si tak hudební večer, přesně podle vaší chuti. Jediný Audio se omluvil kvůli zdravotní indispozici, ale všichni ostatní avizovaní zahraniční producenti a headlineři v pořádku dorazili na svá vystoupení. Dle zpráv a reakcí vám posílají velké pozdravy a těší se, až opět zahrají pro český crowd. Neustále nám od nich přicházejí zprávy z různých koutů světa, jak byl pro ně festival výjimečný.


Ještě jednou děkujeme návštěvníkům, partnerům festivalu, médiím a všem, co se na přípravách festivalu podíleli. Věříme, že tento ročník festivalu, byl pro vás, stejně tak nezapomenutelný jako pro nás! Těšíme se na viděnou při zimní edici festivalu a na LET IT ROLL OPEN AIR 2015!

Vaše Let It Roll Crew

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas