Zahraniční line-up říjnové Hospitality je kompletní

Zahraniční line-up říjnové Hospitality je kompletní

Zahraniční line-up na Hospitality Prague je kompletní a více informací o headlinerech najdete v článku...

Hospitality Prague 2017

20. 10. 2017

Expo Holešovice - Křižíkův pavilon B


  PŘIDEJ SE NA FB UDÁLOST                      VSTUPENKY JSOU V PRODEJI

     


Kompletní zahraniční line-up říjnové Hospitality je tu!

Britské vydavatelství Hospital Records se opět se svou hudební nocí Hospitality vrací do Prahy. Jedno z nejvýznamnějších drum & bass vydavatelství s sebou přiveze pět zahraničních hostů v čele s Wilkinson, S.P.Y, Etherwood, Makoto a Royalston.

Britský producent WILKINSON bezesporu patří mezi nejúspěšnější drum and bassové producenty současnosti a je stále více populární. Do Prahy Wilkinson přiveze kromě úspěšných singlů jako například 'Afterglow' své nové album 'Hypnotic', které vyšlo v dubnu letošního roku. Pro fanoušky si přichystal DJ set společně s MC AD-APT. Druhý headliner, původem z Brazílie, S.P.Y také přiveze své čerstvé EP 'Alone in the dark'. S.P.Y umí skvěle odhadnout své publikum a vždy mu naservíruje prvotřídní mejdan. I díky tomu patří mezi nejvyhledávanější DJs po celém světě.

Zahraniční line-up doplní liquid funkový mág ETHERWOOD. Woody je bezpochyby jedním z nejslibnějších mladých talentů současné scény a svými tracky a shows zaujal již tisíce fanoušků po celém světě. Album Blue Leaves vydal v roce 2015 a od té doby jeho hvězda stoupá. Čtvrtým headlinerem je japonský producent MAKOTO, který na scéně působí již skoro 20 let. Za sebou má 3 studiová alba a nespočet releasů. Také on má nové tracky v čele s 'I don't wanna wake up' a 'Salvation', kterými roztančí pražské Holešovice. Pětici zahraničních hostů uzavře Dylan Martin alias ROYALSTON, původem z Austrálie. Royalston se na scéně pohybuje už více než 12 let, kdy začal s vlastní produkcí. Má za sebou vydání dvou desek a třetí vydání se chystá letos v říjnu. Takže to bude v Praze úplná novinka! Jeho zvuk je charakteristický svou syrovostí a technickou precizností. Mimo to, že se věnuje hudbě, je také illustrátorem a designérem. 


Hospitality Prague 2017 se odehraje v areálu pražského Výstaviště v pátek 20.10. 2017. Již tradičně jsme vybrali Expo Výstaviště - Křižíkův pavilon B. Vstupenky můžete pořídit přímo na našem webu v sekci VSTUPENKY!

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Odkazy

Sledujte nas