Wilkinson vystoupí na Hospitality Prague 2017

Wilkinson vystoupí na Hospitality Prague 2017

Wilkinson bude speciálním hostem říjnové noci Hospitality Prague! Do Prahy přiveze své kromě úspěšných singlů jako 'Afterglow' nebo 'Half Light' také nové album 'Hypnotic', které vyšlo letos v dubnu.

HOSPITALITY PRAGUE 2017

20. 10. 2017

EXPO HOLEŠOVICE - KŘIŽÍKŮV PAVILON B


  PŘIDEJ SE NA FB UDÁLOST                      VSTUPENKY JSOU V PRODEJI

     


WILKINSON VYSTOUPÍ NA ŘÍJNOVÉ HOSPITALITY PRAGUE

Britské vydavatelství Hospital Records dorazí se svou hudební nocí Hospitality do Prahy a jako speciálního hosta s sebou přiveze britského producenta WILKINSONA.

WILKINSON (vlastním jménem Mark Wilkinson) bezesporu patří mezi nejúspěšnější drum and bassové producenty současnosti a jeho popularita stále roste. Wilkinsonova tvorba vyšla na labelech Hospital Records a RAM Records, kde také v roce 2013 vydal své první studiové album 'Lazers Not Included'. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a jeho tracky se okamžitě začaly objevovat v setech snad všech DJ's po celém světě. Největším hitem celého alba se stal singl 'Afterglow'. Samo za sebe mluví, že 'Afterglow' v prestižní britské anketě Drumandbass Arena Awards vyhrál v kategoriích skladba roku, hudební videoklip roku a samotný Wilkinson získal ocenění "producent roku". Od té doby se Wilkinson nezastavil. Kromě klasických DJ shows měl také tři Live turné se živou kapelou a zpěváky a pracoval na své další produkci. 

Jako první vlaštovka k chystanému albu vyšel na jaře 2016 singl 'Flatline' (feat. Wretch 32). V dubnu 2017 se potom po třech a půl letech fanoušci dočkali vydání druhého studiového alba 'Hypnotic'. Na albu je slyšet vliv hned několika hudebních stylů včetně hip-hopu. Wilkinson zde ukazuje svou schopnost pohrávat si se zvukem a zkoumat své tvůrčí schopnosti. Několik singlů z této desky se stalo okamžitými hity. 'Sweet Lies (ft. Karen Harding)' a 'Wash away' (na tento song je Wilkinson osobně nejvíce hrdý) vás i díky svým videoklipům vrátí do letní nálady a 'Breathe' (feat. Shannon Saunders) vás nenechá v klidu sedět :)

Wilkinson aktuálně patří mezi klíčové postavy mainstreamového publika, přesto ale dokáže překvapit tvrdšími věcmi jako například singl 'What', který vyšel samostatně mimo album loni v létě. Pro fanoušky si Wilkinson na říjnovou Hospitality Prague přichystal DJ set společně s MC AD-APT.


Hospitality Prague 2017 se odehraje v areálu pražského Výstaviště v pátek 20.10. 2017. Již tradičně jsme vybrali Expo Výstaviště - Křižíkův pavilon B. Vstupenky můžete pořídit přímo na našem webu v sekci VSTUPENKY!


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Odkazy

Sledujte nas