Seznam zahraničních labelových a žánrových nocí letního Let It Roll Open Air 2015

Seznam zahraničních labelových a žánrových nocí letního Let It Roll Open Air 2015

Zveřejňujeme seznam zahraničních labelových a žánrových nocí letního Let It Roll Open Air 2015. Už teď můžeme říct, že máme velkou radost ze všech, kteří na letním festivalu vystoupí. Společně s nimi se na festivalu představí dalších 10 žánrových nocí, které představíme během dubna. Více v článku...

SEZNAM ZAHRANIČNÍCH LABELOVÝCH A ŽÁNROVÝCH NOCÍ FESTIVALU LET IT ROLL OPEN AIR 2015!

Zveřejňujeme seznam zahraničních labelových a žánrových nocí letního Let It Roll Open Air 2015. Už teď můžeme říct, že máme velkou radost ze všech, kteří na letním festivalu vystoupí. Společně s nimi se na festivalu představí dalších 10 žánrových nocí, které představíme během dubna.


BLACKOUT

Blackout je vlajkovou nocí holandského projektu Black Sun Empire a jejich stejnojmenného vydavatelství. Blackout label si dokázal na světové scéně během krátké doby vydobít mezi producenty velké úznání a respekt. V rámci Blackout noci vystoupí producenti tvrdšího drum and bassu, jejich tracky tento label pravidelně vydává, společně s několika hosty.

CRITICAL MUSIC

Critical Music je už několik posledních let synonymem kvalitního drum&bassu a postupně na něm vydávali releasy producenti jako Foreign Concept, Enei, Rockwell nebo Break. V současné době je jedním z nevyhledávanějších labelů v Británii a jeho majitel Kasra je známý svou schopností vyhledávat talenty na pomezí undergroundu a deep drum&bassu. Jedním s takových talentů, kteří dostali u Critical šanci, je rakouský Mefjus, Emperor, Ivy Lab.

EATBRAIN

Maďarský neurofunkový label Eatbrain bude mít svou vlastní noc na festivalu Let It Roll Open Air vůbec poprvé. Eatbrain v roce 2011 zakládá producent Jade, krátce po té vychází release EATBRAIN001 Jade+SOM - Here We Go / Audio Hypnosis. Jadeova tvrdá práce přináší v krátké době úspěchy a na labelu začínají vydávat jména, jako Black Sun Empire, Telekinesis, Mefjus, Neonlight, Teddy Killerz, State of Mind a mnoho dalších nadějných talentů. Eatbrain v současné době patří mezi nejprogresivnější neurofunkové labely a do budoucna se rozhodně máme na co těšit.

LET IT ROLL main stage

V posledních letech patřila hlavní stage letního Let It Rollu labelům Ram Records a Hospital Records. Rok 2015 však přinese několik změn. V letošním roce nabídne Let It Roll main stage světoznámá jména současné drum and bassové scény, zastupující široké spektrum drum and bassových žánrů, od mainstremu po neurofunk.

METALHEADZ

Britské vydavatelství Metalheadz snad není ani třeba představovat. Každý drum and bassový fanoušek, který se kdy zajímal o historii a vývoj zlomených beatů, musel při svém hledání narazit na kovovou lebku znázorňující logo Metalheadz. Vydavatelství založil v roce 1994 Goldie, legendární postava, která stála u zrodu drum and bassové scény. Metalheaz má za sebou neuvěřitelnou historii, kterou pomáhali tvořit jména, jako Peshay, Doc Scott, Kemistry & Storm a mnoho dalších. Metalheadz si až do dnešních dnů zachoval svou tvář v podobě temnějšího underground dnb soundu.

PLAYAZ

Playaz Recordings patří mezi legendární britské labely, jehož historie nás přenese o 20 let zpět. V té době se potkávají DJ Hype, Pascal a Zinc a zakládají True Playaz. Vši tito tři producenti se za svou kariéru zařadili mezi legendy drum and bassu. Svou produkcí a budováním základů drum and bassu a převážně jump upu významně ovlivnili samotný vývoj zlomených beatů v UK a po celém světě. Za 20 let na scéně zde upsali své tracky producenti, jako Prolix, Hype, Subzero, Lynx, Pascal, Taxman, Original Sin,

SHOGUN AUDIO

Label nastartoval v roce 2004 DJ Friction. Od té doby se vydobyl zásadní místo na drumandbassové scéně díky tvrdému nekomerčnímu materiálu, barevné elektronice i popovým crossoverům. Za tu dubu se zde objevilo několik desítek jmen včetně Icicle , Alixe Pereze, Rockwella nebo dua SpectraSoul.


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas