ROLL IN GREEN: Jak si užít festival s ohledem na životní prostředí!

ROLL IN GREEN: Jak si užít festival s ohledem na životní prostředí!

Vážíme si životního prostředí a pro letošní ročník jsme se rozhodli zaměřit na správnou recyklaci festivalového odpadu. Věříme, že si můžeme užít festival i s ohledem na životní prostředí. Společně můžeme zamezit negativním dopadům na ekologii. Předem vám chceme poděkovat za respektování přírody...

RECYKLACE ODPADU

Vážíme si životního prostředí a pro letošní ročník jsme se rozhodli zaměřit na správnou recyklaci festivalového odpadu. V letošním roce najdete u každého koše na festivalu třídící recyklační koše. Ve spolupráci s organizací Augiašův chlév jsme pro návštěvníky připravili workshop: Efektivní recyklace festivalového odpadu, které se uskučení ve stanu Beats Evolution Conference.


SYSTÉM OMYVATELNÝCH KELÍMKŮ 0,5l A 0,3l 

I letos využijeme službu umyvatelných kelímků na nápoje 0,5l a 0,3l. Aby se dosáhlo našeho cíle, mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované.

Díky novému bezhotovostnímu systému se způsob vracení kelímků změní pro letošní ročník. Každá páska s čipem bude mít přednahraných 5 žetonů na vracení kelímků. Tedy žádné papírové žetony letos nebudou a vrácený kelímek se bude elektronicky odpípávat. V momentě, kdy vám 5 žetonů na náramku dojde, nebude možnost další kelímek vrátit.


RECYKLACE A ÚKLID STANŮ

STANY JSOU ZA BABKU, TAK PROČ JE SBÍRAT?

Prosíme všechny návštěvníky festivalu, aby respektovali životní prostřední ve svém okolí. V současné době je možné zakoupit kempovací vybavení za velmi malou částku, a proto čím dál častěji nastává situace, kdy ve festivalových kempech zůstává nadměrné množství zničených i dále použitelných stanů a dalšího vybavení. V letošním roce mají návštěvníci možnost toto vybavení složit a odevzdat na INFORMAČNÍM STÁNKU. Kempové vybavení bude vytříděno a darováno charitám nebo mládežnickým spolkům.


ODPADKOVÉ PYTLE

Každý návštěvník při vstupu na festival získá odpadkový pytel, který je možné využít na úklid osobního odpadu, který během se během festivalu vytvoří. Jsme velice rádi, že každý rok přibývá množství návštěvníků, kteří navštěvují INFORMAČNÍ STÁNEK i několikrát během festivalu a vyžádají si další pytel a během celého festivalu se o své okolí starají.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas