Refundace zbylých boltů z Let It Roll Winter 2018

Refundace zbylých boltů z Let It Roll Winter 2018

Zbyly vám na vašem náramku Bolty z Let It Roll Winter 2018, které chcete vrátit? Připomínáme, že refundační formulář se uzavírá 18. 3. 2018 ve 12:00. Nezapomeňte se proto registrovat a zažádat si o neutracené Bolty.

Pokud vám na vašem náramku z Let It Roll Winter 2018 zbyly Bolty, můžete zažádat o jejich navrácení na váš účet dle následujících podmínek.


1. Registrace cashless účtu:

Svůj cashless účet si můžete založit na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com. K registraci cashless účtu budete potřebovat e-mailovou adresu a několik základních kontaktních informací. Připojte si do svého cashless účtu číslo náramku, které naleznete na druhé straně čipu (pod páskou).

  • POZOR! Nelze použít přihlašovací údaje z loňska, musíte si zaregistrovat nový účet.

2. Refundace zbylých Boltů

O vrácení zbylých finančních prostředků z cashless náramků je nutné zažádat prostřednictvím refundačního formuláře na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com. Refundace na místě není možná. Zbylé finanční prostředky budou navráceny pouze převodem na bankovní účet.

Refundační formulář bude uzavřen 18. 3. 2018 ve 12:00. Finance vám budou po skončení akce vráceny do 30 dnů od vyplnění refundačního formuláře. 

Refundace je možná pouze u cashless účtů s minimálním zůstatkem 2 BLT. Je účtován refundační poplatek 1 BLT. V případě zadání špatných údajů v rámci žádosti o refundaci a nutnosti opětovného zaslání platby bude účtován jednorázový poplatek 2 Bolty. Prosíme dávejte pozor na správnost zadaných údajů.

  • POZOR! Pro refundaci budete potřebovat čísla všech náramků, které si budete přát vyrefundovat. Náramky tedy nevyhazujte!
  • POZOR! Pokud budete mít po akci několik různých náramků, na kterých budete mít finanční zůstatek, je nutné založit samostatný cashless účet pro každý náramek (tj. budete potřebovat několik e-mailových adres pro registraci cashless účtů). Proto doporučujeme zakoupit si přednabitý náramek pouze jednou a dále ho dobíjet.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Odkazy

Sledujte nas