Refundace zbylých Boltů

Refundace zbylých Boltů

Zbyly vám na vašem náramku Bolty, které chcete vrátit? Čtěte více informací v článku >>>

Pokud vám na vašem bezhotovostním účtu zbyly Bolty, můžete zažádat o jejich navrácení na váš účet dle následujících podmínek:

 • Minimální refundovatelná částka jsou 2 Bolty + 1 Bolt refundační poplatek (nelze tedy žádat o refundaci u účtů se zůstatkem nižším než 3 Bolty). U veškerých refundací je stanoven poplatek 1 Bolt za refundaci.
 • V případě zadání špatných údajů v rámci žádosti o refundaci a nutnosti opětovného zaslání platby bude účtován jednorázový poplatek 2 Bolty. Prosíme dávejte pozor na správnost zadaných údajů.
 • 2 Bolty získané jako bonus při dobití 65 Boltů online jsou nerefundovatelné.

 

JAK POSTUPOVAT:

 • Dobíjel/a jsem si Bolty POUZE ONLINE prostřednictvím svého bezhotovostního účtu:
  • Bolty dobité v rámci vašeho bezhotovostního účtu na stránkách https://letitroll.pay.intellifest.com vám budou vráceny AUTOMATICKY na váš účet do 15 pracovních dnů od skončení festivalu, pokud účet splňuje minimální výši zůstatku. Nemusíte pro to nic dělat.
   (Pokud jste si ale dobil/a peníze prostřednictvím svého online účtu před festivalem a následně jste dobíjel/a na festivalu na Top Up stanovištích, musíte zažádat o refundaci na výše uvedených stránkách.)
 • Dobíjel/a jsem si Bolty (i) NA MÍSTĚ V TOP UP stanovišti (v hotovosti či kartou):
  • O finance nabité v hotovosti či kartou na festivalu je nutné nejpozději do 31. 8. 2017 zažádat prostřednictvím formuláře „Refundace“ na stránce https://letitroll.pay.intellifest.com. Finance budou poukázány na zadaný bankovní účet do 15 pracovních dnů, pokud účet splňuje minimální výši zůstatku.
  • POSTUP:
   • Mám svůj cashless účet a mám v něm připojený svůj náramek >>> Přihlaste se do svého bezhotovostního účtu a zkontrolujte si, zda máte dostatečný zůstatek pro refundaci. Pokud máte více než 3 Bolty, klikněte v horním menu na záložku Refundace a vyplňte formulář.
   • Nemám založený cashless účet >>> Zaregistrujte se na stránkách https://letitroll.pay.intellifest.com a v sekci „Náramek“ vložte číslo svého náramku (nikoliv vstupenky!), které naleznete na zadní straně náramku/čipu (stačí odrhnout pásku). Kratší číslo je Security kód a delší je tzv. UID kód. Jakmile budete mít založený svůj cashless účet spárovaný s číslem svého náramku, zkontrolujte si, zda máte dostatečný zůstatek pro refundaci. Pokud máte více než 3 Bolty, klikněte v horním menu na záložku Refundace a vyplňte formulář.

Číslo náramku - náhled: 

V případě jakýchkoliv problému se prosím obraťte na e-mail cashless@letitroll.cz a do e-mailu přiložte detailně popsaný problém, se kterým se potýkáte, včetně e-mailu, pod kterým jste se zaregistroval/a ke svému účtu, a čísla náramku. 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas