První dva dny na Let It Roll festivalu byly ohromující!

První dva dny na Let It Roll festivalu byly ohromující!

DĚKUJEME všem za atmosféru, kterou jste festivalu během prvních dvou dnů dopřáli! Před sebou máme ještě jeden nabitý den. Podívejte se na fotky a informace, co dalšího vás ještě čeká…

Včera, v pátek 4. 8. 2017, jste mohli vidět grandiózní a tolik očekávanou OPENING SHOW, která oficiálně zahájila festival. Pokud jezdíte na Let It Roll pravidelně, věděli jste, že tento moment jste si nesměli nechat ujít.  Opening show nebyla nikde streamována, doufáme tedy, že jste tento jedinečný zážitek festivalu nepropásli! Pro zobrazení kompletního ČASOVÉHO LINE-UPU festivalu klikněte na obrázek níže.

Než ale show začne, můžete si užít i spoustu denních radovánek v naší DAY ZONE, jako je Drum & Bass Workout, ranní jóga, hippie jump contest či DnB step contest, SK8 & BMX Jam spot, Bumper football, půjčovna kol, designový workshop pro vybudování vlastní módní značky, skimboard a fotbálky. Zjistěte více informací kliknutím na obrázek.

Na kompletní fotoreporty se můžete těšit už brzy, zde přinášíme alespoň malou ochutnávku. Pro aktuální fotky, reportáže sledujte náš Facebook a Instagram.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas