Představujeme festivalovou mapu nového areálu halové akce Let It Roll Winter 2017!

Představujeme festivalovou mapu nového areálu halové akce Let It Roll Winter 2017!

Let It Roll Winter 2017 s sebou kromě hudebních a vizuálních zážitků přináší tentokrát také jednu zásadní změnu. Místo konání se z pražských Holešovic mění na výstaviště PVA Letňany. Prohlédněte si mapu nového areálu a připravte se na blížící se Let It Roll Winter 2017, který se uskuteční 25.2.2017

LET IT ROLL WINTER 2017

EXPO PVA LETŇANY / 25.2. 2017 / PRAHA


Let It Roll Winter 2017 s sebou kromě různorodé nálože nezapomenutelných hudebních zážitků přináší tentokrát také jednu zásadní změnu. Místo konání se z pražských Holešovic mění na výstaviště PVA Letňany.

EXPO PVA Letňany je v současnosti největším a nejmodernějším veletržním areálem v Praze s výbornou dopravní dostupností, což jsou pro akci takových rozměrů ideální podmínky.

Výše zmíněné nahrává jednak většímu pohodlí návštěvníků, ale také otevírá spoustu možností pro celému produkčnímu týmu architektů, designerů a osvětlovačů. Spousta fanoušků drum and bassu navíc výstaviště PVA Letňany může znát díky Imagination festivalu, který zde proběhl v roce 2014. Pro Let It Roll Winter 2017 budou vyhrazeny dvě haly, uvnitř kterých budou v sobotu 25. února čekat dvě obrovské stage naplněné pestrým výběrem z toho nejlepšího, co současná scéna nabízí.

POPIS AREÁLU

Hudební část bude rozdělena na dvě hlavní pódia, Factory a Madhouse stage. Součástí areálu bude pět velkokapacitních barů, dostatek WC, které budou umístěny ve venkovní části areálu. Pro návštěvníky je připravena velkokapacitní šatna, merchandise stánky.


FACEBOOK UDÁLOST >>>     PŘEDPRODEJ VSTUPENEK >>>

ČASOVÝ LINE-UP >>>    PRAKTICKÉ INFORMACE >>>  


(pro zvětšení klikněte na obrázek)


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas