Poprvé zažiješ festivalový příběh na vlastní kůži!

Poprvé zažiješ festivalový příběh na vlastní kůži!

Poprvé v historii zimního Let It Rollu budou mít návštěvníci možnost zažít Midnight show, obdobnou variantu zahajovací ceremonie dobře známé z letních edicí Let It Rollu. "Choose your side" není reklamním sloganem, ale výběr strany reálně ovlivní váš zážitek z akce.


VSTUPENKY | PRAKTICKÉ INFORMACE


VÝBĚR STRANY REÁLNĚ OVLIVNÍ TVŮJ ZÁŽITEK Z CELÉHO MEJDANU...

Poprvé v historii zimního Let It Rollu budou mít návštěvníci možnost zažít Midnight show, obdobnou variantu zahajovací ceremonie dobře známé z letních edicí Let It Rollu. "Choose your side" není reklamním sloganem, ale výběr strany reálně ovlivní váš zážitek z akce. Každá strana bude mít svůj vlastní příběh a jedinečnou audiovizuální show (na jejichž zvukové stránce se podíleli holandský producent Signal a Mark McCann aka Abis - člen projektu June Miller). 

Obě Midnight shows se spustí ve stejný okamžik a díky interaktivním sekvencím se do příběhu mohou zapojit samotní návštěvníci. Podrobnosti zveřejníme v dalším článku...


VÝSTAVIŠTNÍ HALY SE PROMĚNÍ V ZÁKLADNY PLNÉ LEDU A OHNĚ...!

Zde do hry vstupuje armáda architektů, grafických umělců, dekoratérů, techniků. Kromě unikátní audiovizuální show nás čeká umělecké ztvárnění ledové a ohnivé vojenské základny znesvářených frakcí robotů. Aktuálně na celém projektu pracuje tým profesionálů, který se postará o jedinečný vizuální zážitek. Ledové věže, lávová jezera, pyroshow, to je jen malý výčet efektů, díky kterým se na tuto událost bude ještě dlouho vzpomínat.


WINTER BUDE HOSTIT SOUČASNÝ DRUM AND BASS SOUND...

O hudební selekci se postará přes dvacet na slovo vzatých odborníků, jejichž seznamu na jedné straně vévodí legendární trio Noisia známé pro svůj neskutečný sound design, na straně druhé pak mladá drum and bassové superhvězda Netsky, následovaní zástupem neméně zajímavých DJs a projektů jako SaSaSaS, A.M.C., Mefjus, Break, Alix Perez, Dimension, či Current Value.LET IT ROLL WINTER 2018 - TEASER


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas