Poděkování - Máme obrovskou radost a můžete za to vy!

Poděkování - Máme obrovskou radost a můžete za to vy!

Ano, je to možná trochu emotivní, ale jinak to v tuhle chvíli snad ani nejde. Máme obrovskou radost a můžete za to vy! Let It Roll Winter 2018 je za námi a nám teď nezbývá než zamáčknout slzičku štěstí a poděkovat všem, kdo se společně s námi podíleli...

Poděkování - Máme obrovskou radost a můžete za to vy!

Let It Roll Winter 2018 je za námi a nám teď nezbývá než zamáčknout slzičku štěstí a poděkovat všem, kdo se společně s námi podíleli na vytvoření té neskutečné atmosféry, která v sobotu na výstavišti EXPO zavládla. Ano, je to možná trochu emotivní, ale jinak to v tuhle chvíli snad ani nejde. Máme obrovskou radost a můžete za to vy!

Zdá se vám, že to možná trochu přeháníme? Nenechte se zmýlit, čísla mluví naprosto jasně! Let It Roll Winter 2018 byl zdaleka nejsilnější ročník. Jsme stále plní dojmů a již brzy postupně zveřejníme fotoreporty a nespočet video záznamů. Aktuálně pracujeme na oficiálním vyjádření jehož zveřejnění plánujeme na pondělí 19. února. Připravujeme také kompletní seznam ztrát a nálezů, který zveřejníme během příštího týdne.

Festivalový příběh ani zdaleka nekončí. Ba právě naopak - čeká nás toho ještě mnohem více a rozhodně se máte na co těšit! Jak už asi tušíte, příběh bude pokračovat opět na letním festivalu Let It Roll, který se koná 2. - 4. 8. 2018. Pokud však budete mít po příjezdu pocit, že je něco jinak, bude rozhodně oprávněný - chystáme pro vás nové a ještě lepší rozvržení festivalového areálu, aby se už nikdo neztratil při hledání své oblíbené stage.

Přípravy na letní Let It Roll jsou ostatně už v plném proudu a ti, co se na něj těší nejvíce, si již nyní mohou zakoupit vstupenky za aktuálně nejvýhodnější cenu. My už se těšíme zatraceně moc - a co vy?


LET IT ROLL  2018

2.8. - 3.8. - 4.8. 2018 / ČESKÁ REPUBLIKA 

 

 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Odkazy

Sledujte nas