NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE LET IT ROLL

NOVÁ MOBILNÍ APLIKACE LET IT ROLL

Vytvořili jsme pro vás novou mobilní aplikaci. Prosíme Vás o odinstalování dosavadní mobilní aplikace z minulých let, tato aplikace už nebude dále funkční. Díky nové aplikaci máte možnost sledovat aktuální line up festivalu, budete mít kompletní přehled o novinkách a také možnost vyhrát vstupenky...


Let It Roll je každoročně událostí roku v elektronické hudbě a během dvou nocí zde opět vystoupí světová špička bass music producentů. Díky nové aplikaci máte možnost sledovat aktuální line up festivalu, budete mít kompletní přehled o novinkách a také možnost vyhrát vstupenky na Let it Roll Winter 2015. Vytvořili jsme pro vás ve spolupráci se společností Anywhere s.r.o úplně novou mobilní aplikaci. Prosíme Vás o odinstalování dosavadní mobilní aplikace z minulých let, tato aplikace už nebude dále aktuální a funkční.

SOUTĚŽ S LET IT ROLL MOBILNÍ APLIKACÍ:

- Po stáhnutí a nainstalování mobilní aplikace, máte možnost soutěžit o 3 volné vstupenky na zimní Let It Roll Winter 2015

- Stačí odpověděť na jednoduchou soutěžní otázku, týkající se únorové halové akce Let It Roll Winter 2015


Aplikace je dostupná na mobílní systémy Android a IOS.! V obou storech ji můžete stahovat grátis. (Pro stáhnutí aplikace, stačí kliknout na odpovídající ikonu):


Aplikaci pro operační systém Android stahujte přímo z vašeho mobilu přes Obchod Play, kde ji najdete pod názvem Let It Roll.

Aplikaci najdete pod názvem Let It Roll v aplikaci App Store ve vašem iPhonu. Můžete si ji najít taky v počítači přes iTunes, pod stejným názvem.


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas