LONDON ELEKTRICITY Big Band vystoupí na letním Let It Rollu!

LONDON ELEKTRICITY Big Band vystoupí na letním Let It Rollu!

Máme velkou radost, že na letošním Let It Roll 2017 můžeme představit českou premiéru LONDON ELEKTRICITY Big Band! Věříme, že pro všechny fanoušky melodické produkce London Elektricity a všeobecně liquidfunku, to bude nezapomenutelný zážitek.

LONDON ELEKTRICITY Big Band vystoupí na letním Let It Rollu!Máme velkou radost, že na letošním Let It Roll 2017 můžeme představit českou premiéru LONDON ELEKTRICITY Big Band! Poprvé tato dvanáctičlenná kapela vystoupila minulý rok na Hospitality In The Park a pro letošní rok se chystá na festivalovou tour. Vše má na svědomí kapelník, skladatel, DJ a majitel labelu Hospital Records v jedné osobě, Tony Colman. Zcela nový koncept LIVE vystoupení zahrnuje dechové nástroje, kytary, klávesy, zpěváky, bubeníky a MC. Big Band vám naservíruje skladby převážně z tvorby LONDON ELEKTRICITY!

Kromě Tonyho Colmana, který vystřídá během show několik hudebních nástrojů, se můžete těšit na Dynamite MC a několik hostů. Součástí kapely je také zpěvačka Liane Carroll, která vystupovala s London Elektricity live v roce 2003. Od té doby získala mnoho ocenění a dnes patří mezi jednu z nejuznávanějších jazz&blues zpěvaček v UK.

London Elektricity Big Band vystoupí na festivalové LIVE stagi, čas a den vystoupení upřesníme v kompletním časovém line-up! Věříme, že pro všechny fanoušky melodické produkce London Elektricity a všeobecně liquidfunku, to bude nezapomenutelný zážitek.


London Elektricity Big Band - Just One Second (Live At Hospitality In The Park 2016)


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas