Letošní festivalový areál podstoupí, zatím největší proměnu v historii Let It Rollu

Letošní festivalový areál podstoupí, zatím největší proměnu v historii Let It Rollu

Blížící se ročník, největšího tuzemského elektronického festivalu Let It Roll Open Air 2014, promění prostor benešovských kasáren k nepoznání. Téma letošního roční je spojeno s elektronikou a mělo by návštěvníka vtáhnout do světa, v němž žijí roboti po boku lidí.

Blížící se ročník, největšího tuzemského elektronického festivalu Let It Roll Open Air 2014, promění prostor benešovských kasáren k nepoznání. Organizátoři festivalu Let It Roll vždy kladou velký důraz na vzhled a unikátní design celého areálu, který letos podstoupí, zatím největší proměnu v historii festivalu. Téma letošního roční je spojeno s elektronikou a mělo by návštěvníka vtáhnout do světa, v němž žijí roboti po boku lidí.


Festival Let It Roll má vždy unikátní pódia, navržené a postavené na míru i letos tomu nebude jinak, právě naopak. Na letošním unikátním festivalovém designu se podílí desítky umělců a architektů z celé České republiky. Kreativní proces od návrhu až po finální výrobu dekorací pódií je postupně tvořen během celého roku mezi jednotlivými ročníky festivalu.

Vizuální stránka festivalu je pro nás vždy společně s kvalitním line upem velmi důležitá, vzhled pódií a dekorace korespondují s tématem festivalu, který tak dotváří celý dojem a přináší tak nezapomenutelný zážitek, kvůli kterému se na Let It Roll znovu vracíme a nosíme si ho v sobě.

Dekorace festivalu tedy budou nejvíce připomínat robotické město. Stavba všech pódií bude trvat přibližně 14 dní a náklady na jejich realizaci činí přibližně 5 000 000 Kč. Areál se bude skládat z pěti městských částí: Port (přístav) - Red Bull Tour Bus, Finlandia Factory (továrna), Underworld zone (podzemí / podsvětí), Madhouse (blázinec), Main square (hlavní náměstí).Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas