LET IT ROLL WINTER 2018: VYJÁDŘENÍ A PODĚKOVÁNÍ

LET IT ROLL WINTER 2018: VYJÁDŘENÍ A PODĚKOVÁNÍ

Chtěli bychom poděkovat za bezproblémový průběh. Let It Roll Winter 2018 byl zdaleka nejsilnější ročník. Přátelská a pohodová nálada vládla celým večerem. Velký dík a respekt patří všem! Pojďme si ten letošní ročník zrekapitulovat...

LET IT ROLL WINTER 2018: VYJÁDŘENÍ A PODĚKOVÁNÍ


Let It Roll Winter 2018 je za námi a nám teď nezbývá než zamáčknout slzičku štěstí a poděkovat všem, kdo se společně s námi podíleli na vytvoření té neskutečné atmosféry, která v sobotu na výstavišti EXPO zavládla. Ano, je to možná trochu emotivní, ale jinak to v tuhle chvíli snad ani nejde. Máme obrovskou radost a můžete za to vy!

Zdá se vám, že to možná trochu přeháníme? Nenechte se zmýlit, čísla mluví naprosto jasně! Let It Roll Winter 2018 byl zdaleka nejsilnější ročník, co se týče návštěvnosti - na žádném z předchozích ročníků jsme nemohli mít šanci spatřit pohromadě tolik šťastných tváří společně si užívajících svou milovanou hudbu. 

Nejen počtem lidí však tento ročník vynikl - doposud hrál festivalový příběh v případě zimních Let It Rollů takříkajíc “druhé housle”, avšak letos se poprvé podařilo Let It Roll do příběhu doslova “vtáhnout” a učinit jej jeho nedílnou součástí. Třešinkou na dortu pak byla zbrusu nová Midnight show, která se opravdu vydařila a na obou pódiích naplno probudila pečlivě připravený stage design. Pevně věříme, že na ni jen tak nezapomenete. A protože opakování je matka moudrosti, můžete se za rok těšit na další! Také bychom chtěli poděkovat producentům Abis & Signal za jejich hudební ztvárnění Midnight show. Koho vybereme pro příští rok, je zatím tajemství.


(pro zvětšení klikněte na obrázek, photo by Bushman Media)


Zimní Let It Roll 2018 hostil 22 zahraničních headlinerů, rádi bychom tímto poděkovali všem účinkujícím za jejich výkony. Určitě vám neunikl experimentální set Noisie v podání Thijse, který poodkryl aktuální sound a vnímání "zlomenin" holandského tria. Po dlouhé době na zimní Let It Roll zavítal TC a jeho pozitivní náladou nabitý set.

Chtěli bychom také vyjádřit upřímnou soustrast rodině a přátelům MC Stormina, který byl zakládajícím členem projektu SASASAS, o jehož odchodu dnes informoval DJ Phantasy. Velice nás tato zpráva zarmoutila a přejeme jeho rodině a blízkým mnoho sil.

V neposlední řadě bychom se pak ještě rádi ohlédli za cashless systémem, jenž slavil svou premiéru už na loňském Let It Roll 2017. Na výbornou se osvědčil i tentokrát, což bylo ostatně vidět i na znatelně plynulejším pohybu kolem barů jdoucím ruku v ruce s mnohem kratšími frontami. Možnost vrátit si zbylé peníze z náramku najdete zde: letitrollwinter.pay.intellifest.comRefundační formulář již běží a bude uzavřen v 18. 3. 2018 ve 12:00. Finance vám budou vráceny do 30 dnů od vyplnění refundačního formuláře. 

Chtěli bychom VÁM také poděkovat za bezproblémový průběh. Přátelská a pohodová nálada vládla celým večerem. Let It Roll Winter 2018 byl poprvé přenášen do celého světa přes britský kanál UKF Drum and Bass, díky kterému si s námi celý večer užilo více než 100 000 dnb fanoušků z téměř celého světa. Velký dík a respekt patří všem!


(pro zvětšení klikněte na obrázek, photo by Bushman Media)


A i když už je zimní Let It Roll za námi, tenhle příběh ani zdaleka nekončí. Ba právě naopak - čeká nás toho ještě mnohem více a rozhodně se máte na co těšit! Jak už asi tušíte, příběh bude pokračovat opět na letním festivalu Let It Roll 2018, který se koná 2. - 4. 8. 2018. Pokud však budete mít po příjezdu pocit, že je něco jinak, bude rozhodně oprávněný - chystáme pro vás nové a ještě lepší rozvržení festivalového areálu, aby se už nikdo neztratil při hledání své oblíbené stage.

Přípravy na letní Let It Roll jsou ostatně už v plném proudu a ti, co se na něj těší nejvíce, si již nyní mohou zakoupit vstupenky za aktuálně nejvýhodnější cenu. My už se těšíme zatraceně moc - a co vy? Pokud máte cokoliv na srdci, o čem byste se chtěli podělit vy s námi, pošlete nám to na e-mail info@letitroll.cz


NENECHTE SI UJÍT LETNÍ LET IT ROLL 2018!

DRUHÁ FÁZE LINE-UPU JE TADY!


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Odkazy

Sledujte nas