Let It Roll Winter 2017 představí nového robota!

Let It Roll Winter 2017 představí nového robota!

Kdo by si myslel, že touto dobou již byla odhalena všechna esa v rukávu letošního ročníku Let It Roll Winter, nemohl by se mýlit více. K lineu-pu plnému špičkových DJs a producentů totiž přibude ještě jedna speciální robotická návštěva. Více informací najdete v článku...

Let It Roll Winter 2017 představí nového robota!

EXPO PVA LETŇANY / 25.2. 2017 / PRAHA

FACEBOOK UDÁLOST >>>     PŘEDPRODEJ VSTUPENEK >>>

ČASOVÝ LINE-UP >>>  


Nikomu, kdo v posledních letech prošel branami některého z ročníků Let It Rollu, nemohl ujít všudypřítomný výskyt robotů, od těch nejmenších až po ty obrovské s pompézní main stage  - monsterbotem - v čele. V příběhu festivalu hrají roboti zásadní roli a ani Let It Roll Winter 2017 se bez jejich přítomnosti nemůže obejít. Na pražské výstaviště PVA Letňany, kam se festival nově přesunul z dřívějšího výstaviště EXPO, se však tento rok přiletí podívat jeden úplně nový, který v příběhu festivalu hraje zásadní roli. Nebude se přitom jednat o žádného drobečka. Samotný robot se i se svým podstavcem tyčí do úctyhodné výšky šesti metrů, ze které bude pozorovat vystupující DJs i roztančený dav pod nimi. Bystré oko si všimne záhadného symbolu na hrudním plátu, které je ve skutečnosti novým symbolem Let It Rollu a spolu s celým robotem je poslem spousty dalších vzrušujících novinek a změn, které budou postupem času odhaleny.


 


Let It Roll Winter 2017 se odehraje již za necelé dva týdny, v sobotu 25. února. Lístky na festival jsou stále prodeji prostřednictvím oficiálního webu Let It Rollu, letitroll.cz - stále je tedy otevřená možnost zažít tuto neobyčejnou událost drum and bassové scény.


 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas