LET IT ROLL OPEN AIR V LETOŠNÍM ROCE SLAVÍ 10. VÝROČÍ!

LET IT ROLL OPEN AIR V LETOŠNÍM ROCE SLAVÍ 10. VÝROČÍ!

Jako by to bylo včera, kdy se u Starých Ždánic poprvé rozezněly dunivé basy doprovázené lámanými beaty. A přitom už je to celých 10 let... Neskutečné, jak ten čas letí!

LET IT ROLL OPEN AIR V LETOŠNÍM ROCE SLAVÍ 10. VÝROČÍ!


Asi málokoho (včetně nás) by tehdy napadlo, že se během jedné dekády podaří z původně celkem malého festivalu vybudovat akci tak obřích rozměrů, jakých Let It Roll dosahuje dnes, a proměnit jej v oceněními ověnčený festival honosící se pověstí největšího čistě drum and bassového festivalu na celém světě.

Na počátku všeho byla hala a skupina nadšenců. Po několika úspěšných halovkách však přišel nápad vyměnit temné industriální prostředí za svěží letní vánek a širé nebe - a tak vznikl Let It Roll Open Air! I přes spoustu porodních bolestí (pamětníci jistě rádi zavzpomínají na ty záplavy bahna) Let It Roll Open Air postupně vzkvétal a nabíral na jménu. Pískovna Oplatil a ani benešovské kasárny nebyly však Let It Rollu souzeny navždy. Třetí a snad na dlouho poslední přesun se odehrál minulý rok, tentokrát bylo cílem milovické letiště a to se nakonec ukázalo jako skvělý krok. Což nás přivádí k letošnímu jubilejnímu Let It Rollu…

Ten vypukne už za necelý měsíc a lze s jistotou říct, že takový mejdan milovické letiště ještě nikdy nevidělo. Devět stagí (oproti prvotním třem), lineup čítající stovky hvězd ze všech koutů planety a hlavně - ta jedinečná atmosféra, jakou člověk nikde jinde nezažije.

Ať už jste byli na tom úplně prvním Let It Rollu (a při vystoupení Vicious Circle, Phace či Futurebounda tak možná zamáčknete nostalgickou slzičku) nebo je to váš úplně první, přijďte to zapít s námi!Let It Roll 2008 - Pískovna Oplatil


Let It Roll 2016 - Milovice / Česká republika

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas