Let It Roll On Tour představuje nový koncept! Jediné pódium svého druhu u nás

Let It Roll On Tour představuje nový koncept! Jediné pódium svého druhu u nás

Oblíbenou putovní halovou akci Let It Roll On Tour čeká zcela nový koncept! Nová tour ponese podtitul The Portal Show a fanoušci se jí dočkají už během letošního festivalového léta. První zastávkou je český festival Rock For People...

Let It Roll On Tour je putovní halovou akcí, která se již řadu let pořádá v ostravském Trojhalí Karolina a v několika zahraničních zemích. Je čas posunout tuto skvělou akci o kousek dál. Jedná se o opravdovou roční tour po nejrůznějších českých i zahraničních festivalech, v rámci každého z nich představíme Let It Roll On Tour stage se silným zahraničním a českým line-upem plným hvězdných jmen.

Nový koncept s tajuplným názvem “The Portal Show” pak slibuje propojení hudební stránky se silným vizuálním zážitkem a také se samotným příběhem festivalu. Tématem celé show bude doposud neodhalená kapitola.

Tou největší novinkou bude však samotná stage. Návrh tohoto unikátního projektu zpracoval tým předních umělců a architektů, zaměřující se na tvorbu pódiových designů. Stage bude stylizovaná do podoby obřího mezigalaktického portálu / brány, jedná se o jediné pódium svého druhu v Evropě.První zastávkou The Portal Show bude oblíbený český festival Rock For People, dále pak samotný festival Let It Roll či rakouský Frequency festival. 


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas