Let It Roll On Tour 2017 se blíží!

Let It Roll On Tour 2017 se blíží!

Po výborném Let It Roll Winter opět přichází dlouhé čekání na léto a Let It Roll Open Air 2017. Ostravským fanouškům drum and bassu ale v dubnu zkrátí čekání ochutnávka v podobě Let It Roll On Tour, která se odehraje 21.4. v rekonstruovaných prostorách ostravské Karolinky.

LET IT ROLL ON TOUR 2017

21.4.2017

TROJHALI KAROLINA - OSTRAVA


           


A jako vždy s sebou Let It Roll přináší skvělá jména! Našlapanému lineupu vévodí britská legenda a jeden z největších průkopníků na poli liquid funku, HIGH CONTRAST, notoricky známý jak pro svůj typický “afro” účes, tak pro své nezapomenutelné skladby plné melodií a živých nástrojů. Jako malý snil o skládání filmové hudby, nyní vystupuje na těch největších festivalech po celém světě a jako jeden z mála producentů elektronické hudby se může také pochlubit tím, že se podílel na tvorbě hudebního doprovodu k zahajovací ceremonii Olympijských her.

Z přesně opačné strany drum and bassového spektra přichází novozélandské duo STATE OF MIND, vydávající jednu pecku za druhou převážně na holandském labelu Blackout. S sebou zajisté přivezou své nejnovější EP s názvem Automata, které vychází jen pár dní po jejich vystoupení, tentokrát však prostřednictvím labelu Eatbrain. Jeho zástupci na lineupu Let It Roll On Tour samozřejmě také nesmí chybět a tentokrát jimi není nikdo jiný než nerozlučná dvojka z Budapešti. JADE b2b MINDSCAPE, bavící roztančené davy svou nekompromisní back2back show už dlouhá léta.

Za Titan Records přijíždí do Ostravy reprezentovat další legenda na scéně, medailemi ověšený boss tohoto labelu DJ A.M.C proslulý svými neskutečně rychlými a zábavnými mixy míchanými až ze čtyř CD playerů naráz. Seznam světových jmen uzavírá mladý talent HEDEX, který se svou hudební produkcí dělá velké vlny na jump-upové scéně a má aktuálně hodně dobře našlápnuto k tomu, aby dokázal ještě dost velké věci.Support zajistí česká DJská špička ve složení No Money, Pixie, Suki, Elvis, N:Force, Thiew, Schooler, Legi a Meikos, na slovo vzatí veteráni, kteří nenechají na návštěvnících jedinou nitku suchou. A za zmínku stojí samozřejmě také druhá stage pod nadvládou ostravské OvaDaTop crew, představující různorodý koktejl žánrů od drum and bassu přes breakbeat až po techno, servírovaný více než desítkou DJs v čele se jmény jako Garnie:C, Martin Dee či Bugaboh.

Z výše uvedeného pramení, že by datum 21. dubna nemělo v kalendáři žádného fanouška drum and bassu v dosahu ostravské Karoliny chybět. Ta totiž zase jednou zažije noc hodnou zapamatování. Lístky na Let It Roll On Tour jsou v aktuálně dostupné v online předprodeji na oficiálních stránkách festivalu letitroll.cz a také prostřednictvím portálu goout.cz


 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas