Let It Roll míří do Londýna!

Let It Roll míří do Londýna!

Oblíbený český drum and bassový festival Let It Roll navštíví tento podzim samotnou kolébku tohoto žánru. Let It Roll míří do Velké Británie, kde na Hospitality In The Park obsadí druhou největší stage. Skvělá hudba pod širým nebem - co víc si přát!

Let It Roll míří do Londýna!

Hospitality in the Park! 23-09-2017 / London


Let It Roll stage bude své obecenstvo lákat krom samotné značky především silným lineupem plným velkých jmen, hrdě reprezentující svou domovinu a směle konkurující ostatním stagím. Skvělou zprávou je, že i tak daleko od domova si Let It Roll zachová svou originální tvář - na návštěvníky tak nebude čekat žádné generické pódium, ale plně vyzdobená stage v tradičním “robotickém” tématu, jak už je u tohoto festivalu dlouholetým zvykem.

Samotná Hospitality In The Park pořádaná notoricky známým labelem Hospital Records patří i přes svou krátkou dobu existence k nejvyhledávanějším drum and bassovým akcím v Londýně, což ostatně dokazuje i absolutně vyprodaný loňský ročník. A není také divu - málokdo by odolal lineupu plnému hvězdných jmen prezentovanému pod širým nebem a přitom situovanému přímo uprostřed města.Místem konání je okouzlující londýnský Finsbury Park zabírající plochu okolo 46 hektarů poblíž sousedství Harringay, který má v hoštění hudebních akcí již dlouholetou historii - první z nich se konala už v roce 1967, kdy zde vystoupil samotný Jimi Hendrix! Datum konání Hospitality In The Park je stanoveno na samotný začátek podzimu, 23. září 2017.

Lístky zatím ještě nejsou oficiálně v prodeji, vážní zájemci však mohou využít speciální nabídky Hospital Records a přidat si na Messenger takzvaného Hospital Messenger Bota, který oznámí začátek prodeje vstupenek ještě dříve, než bude tato zpráva sdělena klasickými komunikačními kanály (email, facebook, twitter, web Hospital Recordings apod).Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas