LET IT ROLL MAIN STAGE V LETOŠNÍM ROCE NABÍDNE NEJSILNĚJŠÍ LINE UP V HISTORII FESTIVALU!

LET IT ROLL MAIN STAGE V LETOŠNÍM ROCE NABÍDNE NEJSILNĚJŠÍ LINE UP V HISTORII FESTIVALU!

V posledních letech patřila hlavní stage letního Let It Rollu labelům Ram Records a Hospital Records. Rok 2015 však přinese několik změn. V letošním roce nabídne Let It Roll main stage světoznámá jména současné dnb scény, zastupující široké spektrum dnb žánrů, od mainstreamu po neurofunk.

I v letošním roce se můžeme těšit na velkolepou hlavní stage, která vždy poodkryje část festivalového příběhu. Na designu hlavního pódia pracuje nepřetržitě celý rok tým designérů, dramaturgů a techniků. I tentokrát se dočkáme zahajovacího ceremoniálu, který proběhne v pátek a sobotu, do kterého se tentokrát budeme muset zapojit my všichni! 

Během pátečního večera nás na LET IT ROLL Main stagi čeká návrat dvou velkých legend. Po několikaleté pauze se k drum and bassu vrátil neurofunkový producent SPOR! Všem dobře známý SPOR patřil a dnes už zase patří mezi nejoriginálnějších producenty své doby. V České republice nevystoupil více než 6 let a je nám velkou ctí, že si ho české drum and bassové publikum může užít právě na Let It Roll Open Air 2015.

DJ Zinc je druhou legendou, která se opět vrací na světovou drum and bassovou scénu. Po dlouhých letech, kdy se věnoval bass music s rychlostí kolem 120 BPM, vystoupí v klasickém jungle - d&b setu, jak si ho pamatujeme z dřívějších dob. Za svého více než dvacetiletého působení stihnul zásadně ovlivnit nejen britskou scénu, jejíž vývoj ZINCova produkce vlastně zrcadlí.

Tyto dvě jména jsou však jen část nabitého pátečního line upu, který dále nabídne jednoho z nejznámějších drum and bassových producentů současnosti, zástupce RAM Records Wilkinsona. Otce tvrdého neurofunku a techtestepu Ed Rushe, DC Breaks, Metrika, Etherwooda, českého nadějného producenta Madface. Celou stage uzavírá promotér festivalu, osobnost české drum and bassové scény DJ Suki.


LET IT ROLL MAIN STAGE / PÁTEK


V letošním roce bude Let It Roll main stage hostit světoznámá jména současné drum and bassové scény, zastupující široké spektrum drum and bassových žánrů, od mainstremu po neurofunk. Sobotní line up hlavní stage letního Let It Rollu otevře svým liquidfunkovým setem slovenská producentka Changing Faces, v liquidfunku zůstaneme i společně s Hybrid Minds. Další jména snad není třeba ani představovat, protože složení Andy C, Noisia, High Contrast, Friction a Audio mluví za vše. Sobotní večer uzavře oblíbený český producent A-Cray!


LET IT ROLL MAIN STAGE / SOBOTA


PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:

aktuální / 1600 Kč (+poplatky prodejce) 

FACEBOOK UDÁLOST:


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas