LET IT ROLL DJ CONTEST - VÝSLEDKY!

Během ledna a února mezi sebou bojovali talentovaní DJs o možnost zahrát si na letošním LET IT ROLL Winter, který se odehraje 26.2.2016 na Výstavišti EXPO v Praze. Vybrat 2 vítěze nebylo jednoduché, ale nakonec se podařilo. Více informací v článku..

LET IT ROLL WINTER 2016 / DJ CONTEST

Během ledna a února mezi sebou bojovali talentovaní DJs o možnost zahrát si na letošním LET IT ROLL Winter, který se odehraje 26.2.2016 na Výstavišti EXPO v Praze. Vybrat 2 vítěze nebylo jednoduché, ale nakonec se podařilo. Všem soutěžícím děkujeme za jejich sety, v letošním roce byl výběr dost těžký. Vítězům gratulujeme a v brzké době je budeme kontaktovat.

DETOXIC / MADHOUSE STAGE

Detoxic je DJ, producent a promotér ze severní části Polska. Pohybuje se převážně v polohách temnějšího DnB a neurofunku. Rok studuje obor Sound Engineering na škole v polském Gdansku. Během posledních let si měl možnost zahrát po boku několika velkých jmen.

>> Detoxic - Let It Roll Winter 2016 Contest Mix <<

KUDRNC & STRATOS / UNDERWORLD STAGE

Jan Kudrna alias Kudrnc se věnuje djingu 4 roky a v roce 2014 se přidal ke znojemské crew Breakfast Petr Stratil alias Stratos začal s djingem v roce 2013 a v roce 2014 se přidal ke stejné crew. Vznikla tak nová mladá dvojice,jejichž sety se vyvažují a většinou hrají bok po boku.Oba dva hrají neurofunk,ale zabrousí i do deepu,jump-upu a dnb s nadechem reggae. Pořádaji parties v místnich klubech a zahrali si po boku A-craye, Qo, Thiew, Schooler a dalšich let it roll djs.

>> Kudrnc & Stratos - Let It Roll Winter 2016 Contest Mix <<

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas