Let It Roll bude ekologičtější festival

Let It Roll bude ekologičtější festival

Na našem festivalu budeme opět mít systém zálohovaných 0,5l kelímků na pivo a drinky. Aby se dosáhlo našeho cíle, mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované. Seznamte se se systémem zálohovaných kelímků ve článku...

FAKTA:

Systém omyvatelných kelímků eliminuje tuny odpadu, které končí na skládkách a běžně se používá na většině zahraničních festivalů. Omyvatelné kelímky se používají i na několika festivalech v ČR. Předpoklad je, že v budoucnu toto bude běžné na všech větších kulturních akcích. Dle našeho průzkumu, kdo zažil na festivalu omyvatelné kelímky v praxi, nemá s tímto systémem žádný problém. Kelímek je z tvrzeného plastu a oproti klasickým vydrží velkou zátěž.

OMYVATELNÉ KELÍMKY NA LET IT ROLLU:

Systém omyvatelných kelímků se vztahuje na 0,5l kelímky. Velká část kelímků v oběhu budou mít originální LET IT ROLL design. Ostatní kelímky budou čiré, bez potisku. Záloha na kelímek je vratná, při vrácení spolu s žetonem. Žetony jsou opatření proti zneužití odcizení kelímku za účelem "přivýdělku". Kelímek je opatřen klipsnou na zavěšení za pásek, kapsu, kalhoty apod.

Nakupování a vrácení kelímku probíhá na výkupních místech. Při další nákupu pití vám bude vždy kelímek vyměněn za čistý. Při ztrátě, nebo pokud dojdou žetony, se kterými se kelímek vrací, je možné dostat oproti záloze nový kelímek spolu s jedním žetonem (toto lze jen na výkupních místech). Použité kelímky z festivalu se odvážejí do speciální myčky k výrobci a omyté se použijí na dalších ročnících festivalu. Takže se minimalizuje opakovaný nákup nových obyčejných kelímků (minimalizuje se zátěž výrobou) a minimalizuje se objem odpadu po festivalu.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas