Let It Roll 2018 se vrací do Milovic!

Let It Roll 2018 se vrací do Milovic!

Let It Roll 2018 zná konečně místo svého konání - i letos se bude opět pořádat v oblíbeném areálu milovického letiště ve středních Čechách. V souvislosti s festivalovým areálem pro vás máme ale tentokrát nějaké ty novinky!

Let It Roll 2018 se vrací do Milovic!

Usoudili jsme, že je po třech letech čas na změnu, a tak se nově bude festival konat ve východní části letištní plochy a celkově bude dispozičně uspořádaný jinak, než tomu bylo doposud. Opět o něco povyroste, a tentokrát navíc projde i kompletní rekonstrukcí. Na jeho budoucí podobě nyní pracuje tým architektů specializujících se na design a stavbu hudebních areálů, a my už se moc těšíme, až se pro vás 2. srpna jeho brány otevřou.Nemusíte se však bát, že byste na Let It Rollu tentokrát museli bloudit - jako vždy pro vás nachystáme podrobnou mapku areálu, kterou samozřejmě najdete i v naší mobilní aplikaci. Tímto prozatím výčet novinek prozatím ukončíme, avšak již brzy se můžete těšit na další!

Lístky na Let It Roll 2018 je možné zakoupit prostřednictvím oficiálního webu Let It Roll či u některého z partnerů festivalu (kamenný předprodej goout.cz).


 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas