Legendární britské vydavatelství Viper Recordings představí na zimním Let It Rollu 6 velikánů současné světové dnb scény!

Legendární britské vydavatelství Viper Recordings představí na zimním Let It Rollu šest velikánů současné světové dnb scény! V článku představíme jednotlivé headlinery a v playlistu Viper Recordings track selection zjistíme, díky kterým skladbám se zapsali do světovém drum and bassové historie. . .


Všichni už víme, že jedna hlavních stagí zimního Let It Rollu 2015 bude hostit legendární noc Noisia Invites, kde vystoupí v čele s holandským projektem Noisia i dalších 5 světoznámých DJs a producetnů. Je načase představit druhou hlavní stage Let It Roll Winter 2015, kterou si vzal pod svá křídla respektovaný britský label Viper Recordings. Od prvního releasu Blind Cobblers Thumb / Pied Piper, který měl na svědomí v roce 2003 sám zakladatel Futurebound, sklízí tento liverpoolský label jeden úspěch za druhým. V současné době patří mezi nejúznavanější drum and bassové leadry společně s Ram Records, Hospital Records, Shogun Audio a dalšími.

Viper Recordings stage na zimním Let It Rollu přivítá své přední artists ve složení Matrix & Futurebound, DJ Marky, The Prototypes, Insideinfo a doplní je hosté Original Sin, Dimension.


Matrix & Futurebound

Skvělí producenti a hlavně zakladatelé labelu Viper Recordings, to jsou Matrix & Futurebound. Na Let It Roll přivezou spoustu nového mainstreamového drum&bassu, ale čekejte i starší pecky, např. ze skvělého alba 'Universal Truth' z roku 2007.

Marky

Po třech letech opět navštíví Prahu věčně usměvavý, přátelský, spontánní a humorný, brazilský producent a legendární DJ Marky. Přijďte se podívat na Markyho úžasný um, zatančit na jeho nezaměnitelnou selekci a nechat si odkrvit zvednuté ruce, které za celou dobu jeho vystoupení nedáte dolů.

The Prototypes

Britské dvojka Chris Garwey a Nick White patřící pod respektované hudební vydavatelství Viper recording ditkují aktuální směr mainstream DnB scény. Support od veličin jakou jsou Andy C, Roni Size, Afrojack, Pendulum nebo práce ve studiu, kde remixují pro Aviccii, Bingo Players, Snoop Dogg a další, nastartoval jejich kariéru zásadním směrem kupředu.

Original Sin

Original Sin sklidil za rok 2009 velké ovace díky albu Grow Your Wings, které ho představilo nejen jako tvůrce pure jump-upu, ale hlavně jako inovativního krejčího - oblékl totiž oldschool do nového, nadčasově znějícího kabátu. Zaslouženě se tak stal v britských DNB Awards producentem roku, první skončil i jeho track Therapy, celé album se umístilo těsně za tím Sub Focusovým.


VIPER RECORDINGS TRACK SELECTION


Insideinfo

InsideInfo je pojem, se kterým se v poslední době lze setkat zejména ve spojitosti s labelem Viper Recordings. InsideInfo ve svých setech představuje hlavně současný našláplý neurofunkový sound. Je ale nutno říct, že jeho selekce nepodléhá chuti davu, ani současné módě při stavbách setů. Na párty od něj vždy uslyšíte osobitý, precizní mix hodný zkušeností hudebníka, který již na scéně funguje řádku let a byl svědkem prvních krůčků elektronické hudby.

Dimension

Jako headliner na main stagy se vám předvede Robert Etheridge aka Dimension. Velmi nadějný DJ, producent a spoluzakladatel labelu Regal Records, který také vydává pod Cyantific music, kde mu vyšlo několik releasů a další se již chystají. Poslední měsíce se těší z velké podpory od jmen, jako jsou: Danny Byrd, UKF nebo Stanza a časopis Kmag ho obsadil mezi 20 producentů, které byste měli v roce 2013 pečlivě sledovat.


DEADLY VIPER  //   SUKI  //  BIFIDUS AKTIF vs HALBAX  //  CONTEST WINNER


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas