High Contrast vystoupí na říjnové Hospitality na místo London Elektricity!

High Contrast vystoupí na říjnové Hospitality na místo London Elektricity!

London Elektricity bohužel z vážných osobních důvodů na říjnové Hospitality Prague 2014 nevystoupí. Ale není třeba truchlit! Tonyho Colmana nenahradí nikdo jiný, než druhá největší legenda britského vydavatelství Hospital Records, High Contrast!

24. 10. 2014
Výstaviště Expo, Křižíkův pavilon E, Praha - Holešovice
GPS: 50°6'25.999"N, 14°25'45.001"E

London Elektricity bohužel z vážných osobních důvodů na říjnové Hospitality Prague 2014 nevystoupí. Ale není třeba truchlit! Tony Colmana nenahradí nikdo jiný, než druhá největší legenda britského vydavatelství Hospital Records, High Contrast! Můžeme mluvit o velkém štěstí, účast na Hospitality Prague 2014 bude jedno z posledních hraní před plánovanou pauzou, kterou High Contrast plánuje strávit ve studiu, kde bude pracovat na novém albu.HIGH CONTRAST

Tenhle sakra šikovný producent z Walesu sbírá chválu, kam vkročí. Dnb magazín Knowledge vysadil jeho druhé album do TOP 3 nejlepších desek posledních deseti let. Jeho cesta k titulu „zázračné dítě dnb scény" rozhodně nebyla přímá. Vegetariána Lincolna Barretta původně ani muzika nezajímala. Sice hrál jako klučík osm let na klávesy (takže na rozdíl od spousty svých producentských kolegů zná noty), ale svoji budoucnost v hudbě neviděl. Minulo ho i puberťácké šílení po trendy kapelách nebo divoký party life - alkohol a drogy jsou mu cizí. Jediné, co poslouchal, byly vlastně soundtracky. Filmy ho braly fakt hodně, proto se rozhodl studovat filmovou tvorbu. O tom, že existuje nějaká elektronika, která se dá lepit doma na počítači, se dozvěděl od kámošů na škole, když mu bylo sedmnáct. Koupil si hudební časák s CD přílohou, kde našel demo softwaru Cubase - psali tam, že s tímhle programem si můžete vytvořit vlastní junglové tracky. Neměl ponětí o tom, co je to jungle, ale přišlo mu to dost cool a vrhnul se do toho (pochopil, až když slyšel J Majikovu věc Arabian Nights). Stahoval samply z internetu, hledal inspiraci v deskách své mámy, a najednou mu z počítače začaly lézt zajímavé věci.

High Contrast - If We Ever

Mimochodem, od jeho záliby ve spojování hudebních extrémů vzešel jeho pseudonym High Contrast. Kontrasty má rád i mezi lidmi. Jako DJ procestoval svět, poznal různé typy posluchačů a dle svých slov si velmi rád odpočine od rozjíveného britského publika, které ječí touhou po rewindech.

VÍCE INFORMACÍ O HEADLINERECH HOSPITALITY PRAGUE 2014

NAJDETE NA V SEKCI LINE UP!

Vstupenky na tuto jedinečnou halovou akci je možné pořídit v předprodejní síti Ticketportal.cz do konce srpna za cenu 500 Kč + poplatky prodejce.


FACEBOOK UDÁLOST:

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:

 


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas