GRIDLOK A DJ MARKY DOPLNÍ ZAHRANIČNÍ LINE UP LET IT ROLL WINTER 2015

Line up únorového Let It Roll Winter 2015 doplní brazilská legenda Dj MARKY a neurofunkový producent GRIDLOK. Marky vystoupí jako special host na Viper Recordings stagi a Gridlok doplní line up Noisia Invites. Tímto je zahraniční line up zimního Let It Rollu kompletní. Více info v článku . . .

GRIDLOK A DJ MARKY DOPLNÍ ZAHRANIČNÍ LINE UP LET IT ROLL WINTER 2015


DJ MARKY

Po třech letech opět navštíví Prahu věčně usměvavý, přátelský, spontánní a humorný, brazilský producent a legendární DJ Marky. Přestože někdo může namítat, že tuto legendární postavu dnb není snad netřeba nějak více představovat.  

Přijďte se podívat na Markyho úžasný um, zatančit na jeho nezaměnitelnou selekci a nechat si odkrvit zvednuté ruce, které za celou dobu jeho vystoupení nedáte dolů. Dj Marky vystoupí v rámci Viper Recordings stage na zimním Let It Rollu, jako special host.


GRIDLOK

Gridlok je producentem ze staré školy, nečekejte žádné elektrokejkle a povrchní, rozpustilé popěvky, čeká vás drumandbass z ulice, žádné načančané kudrlinky, ale syrový taneční chaos plný emocí a nespoutané vášně. To vše podané v mistrovské formě a precizním zvukovém hávu.

Gridlok patří mezi legendy neurofunku a je znám ze spolupráce s britským producentem Prolixem. Tato ikona amerického drumandbassu vysotupí jako special host na Noisia Invites stagi.FACEBOOK UDÁLOST:

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas