FESTIVAL LET IT ROLL OZNAMUJE NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ!

Festival Let It Roll Open Air 2015 oznamuje místo konání a stěhuje se z Benešova na milovické letiště ve Středočeském kraji. Areál v Milovicích nabídne několik zásadních zlepšení, díky kterým se můžeme těšit na ještě lepší prožitek třídenního drum and bassového svátku bez limitů...

LET IT ROLL OPEN AIR 2015

30.7. - 1.8.2015

Letiště Milovice / Česká republika


Let It Roll Open Air každoročně roste a to se projevuje i na návštěvnosti. Z důvodu navýšení kapacity a zlepšení zázemí se bude Let It Roll stěhovat už podruhé. Do roku 2012 se konal v pískovně Oplatil u Pardubice a poslední dva ročníky se odehrály v táborských kasárnách v Benešově u Prahy. Letošnímu přestěhování na letištní plochy Milovic dopomohl vysoký zájem o vstupenky v předprodeji v zahraničí. 

Přesun na větší plochu byl nevyhnutelný a po dlouhých úvahách jsme došli k názoru, že milovické letiště bude ideálním místem konání dalších ročníků. Areál v Milovicích je naprosto bez limitů! Díky své rozloze nás čeká několik zásadních zlepšení, díky kterým se můžeme těšit na ještě lepší prožitek třídenního drum and bassového svátku v blízkosti Prahy!


VÝHODY:

VĚTŠÍ A ODOLNĚJŠÍ FESTIVALOVÝ AREÁL - Milovický areál disponuje rozsáhlou letištní plochou, díky které nebude festivalový areál nijak limitován. Kapacita festivalu bude tímto navýšena a nabídne možnosti, jak přizpůsobit hudební areál, co největšímu pohodlí návštěvníků. Oproti benešovskému areálu se tak vyhneme prašnému a štěrkovému podloží. Letiště Milovice se rozkládají na zpevněné letištní ploše, festivalový kemp využije travnatých částí areálu.

DRUHÁ OPEN AIR STAGE - Oproti minulým ročníkům se letošní Factory stage přesune pod širé nebe a festival tak nabídne druhou OPEN AIR stage. Kapacita celé stage nebude nijak limitována a odpadnou tak problémy s kapacitou a především s klimatizací, jak tomu bylo s halou v benešovském areálu. 


OTEVÍRACÍ DOBY:

Parking + Car kemp:
St: 16:00 - 00:00
Čt: 9:00 - Ne: 06:00
Kemp + Platina kemp + Tent inn:
St: 16:00 - Ne: 16:00
Areál:
Čtvrtek 30. 7. 2015 - otevření hudebního areálu:  
18:00
Neděle 2. 8. 2015- konec festivalu:
6:00

Kompletní informace o festivalovém areálu budeme postupně doplňovat. Pro další informace sledujte oficiální stránky www.letitroll.cz nebo www.facebook.com/letitrollcz 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas