Festival Let It Roll čeká královská návštěva!

Festival Let It Roll čeká královská návštěva!

Ne nadarmo se říká, že víc hlav víc ví. A co teprve, když to dají dohromady tři veteráni ze samotné kolébky drum and bassové scény - to už je zaděláno na solidní “fire”! Živoucím důkazem je toho poměrně nová producentská supergroup Kings Of The Rollers...

KINGS OF THE ROLLERS

SERUM | BLADERUNNER | VOLTAGE

LET IT ROLL 2018 | 2.8. - 3.8. - 4.8. 2018 / Milovice, Česká republika


Kdo by neměl rád dobrý roller! Rychlé bicí konstantně ženoucí dopředu houpavé, energií nabité basové linky, to je mix, který dokáže roztančit skoro každého. A Kings Of The Rollers rozhodně nemají svůj název pro nic za nic - jejich kalendář nabitý k prasknutí vystoupeními ostatně mluví sám za sebe. Kdo se však za tímto projektem ukrývá?

Projekt tvoří tři angličtí gentlemani působící na scéně již dlouhá léta, a to konkrétně sound designový kouzelník Serum, jump-upový nadšenec Voltage a léty ošlehaný pionýr Bladerunner, kteří se rozhodli spojit své talenty a dovednosti, aby dali vzniknout něčemu zcela novému - a zatím se jim to daří více než skvěle!

A to jak ve studiu, tak za DJ pultem, kde to všechno teprve dostává ten správný rozměr. Jejich sety v sobě mistrně spojují nejrůznější subžánry od oldchool jungle přes liquid funk až po jump-upové veselice a celkově vynikají svou rozmanitostí a hlavně obří dávkou funku - jsou prostě neskutečně zábavné! Nevěříte? Tak se přijďte v létě přesvědčit na vlastní oči (a uši)!       

 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Odkazy

Sledujte nas