Důležité informace pro návštěvníky festivalu Let It Roll 2017!

Důležité informace pro návštěvníky festivalu Let It Roll 2017!

Máte správně zakoupené vstupenky do kempu? Víme, že se na Let It Roll festivalu 2017 chystáte využít našich služeb v kempu. Ať už máte svůj či pronajatý stan ve Standard či Comfort kempu, nezapomeňte, že v každém případě potřebujete vstupenku, která vás opravňuje vstoupit do kempu.

Máte správně zakoupené vstupenky do kempu?


Víme, že se na Let It Roll festivalu 2017 chystáte využít našich služeb v kempu. Ať už máte svůj či pronajatý stan ve Standard či Comfort kempu, nezapomeňte, že v každém případě potřebujete vstupenku, která vás opravňuje vstoupit do kempu. 

Pro návštěvníky jsme připravili informační schéma, s jehož pomocí bude orientace jednodušší.


Festival Let It Roll nabízí široký výběr ubytování. Základní stanování ve festivalovém kempu je možné zakoupit v aktuálním předprodeji nebo na místě. Pokud chcete na festivalu kempovat můžete si vybrat ze dvou typů kempu a dále z nadstandardních kempových služeb.

Standard Camp - klasické stanové městečko, kde si můžeš užít skvěle festival s bandou kamarádů. Standard Camp Pass je vstupenka platná pro jednu osobu.

Comfort Camppro ty, kteří mají radši větší pohodlí na festivalu a dají přednost lepšímu sociálnímu zázemí a pohodlnějším sprchám. Comfort Camp umozňuje užít si festivalovou pohodu bez starostí a bez spěchu při hledání vhodného místa pro stan. Comfort Camp je letošní novinkou. Comfort Camp Pass je vstupenka platná pro jednu osobu.

Do Comfort Campu potřebujete zároveň některou z kempových služeb: Tent Inn / Bell Tent / Chill Dome / 1 Tent Parcel / 5 Tent Parcel

Nadstandardní kempové služby a již připravené stany

Tent Inn - Ubytování ve stanu pro 2 osoby ve stanovém městečku Tent Inn. Jedná se o komplexní službu pronájmu stanu. Na základě rezervace Tent Inn stanu příjdete na místo a rovnou bydlíte. Odpadá tak starost s dovezením stanu, postavením, bouráním, čištěním atd. Tent Inn můžete využít buď ve Standard Camp nebo Comfort Campu, který nabízí pro návštěvníky větší pohodlí.

Tent Iinn vstupenka je platná jen společně s FESTIVAL TICKET + CAMP PASS (Comfort nebo Standard)

Kompletí informace o tent inn najdete na zde >>>.

Chill Dome - je již postavený luxusní stan až pro 8 osob v odděleném kempu s non-stop recepcí, ve kterém se lze pohodlně ubytovat; stany jsou vybavené (polštář, matrace, deka) a osvětlené (solární LED lampičky). Částku si rozpočtete mezi vás a vaše společníky, kteří s vámi budou ve stanu bydlet.

Bell Tent je již postavený luxusní stan v zcela odděleném kempu s non-stop recepcí, ve kterém se lze pohodlně ubytovat; stany jsou vybavené (polštář, matrace, deka) a osvětlené (solární LED lampičky). Částku si rozpočtete mezi vás a vaše společníky, kteří s vámi budou ve stanu bydlet.

Chill Dome a Bell Tent vstupenka je vždy platná pouze s Festival Ticket + Comfort Camp Pass. Informace k Chill Dome a Bell Tent najdete zde >>>

1 Tent / 5 Tent Parcel - v Comfort Campu budeš mít zajištěné své místo pro tebe, svůj stan a ještě pohodlný prostor na relax a kempování. 

1 Tent Parcel (15m2 - 3x5m) pro standardní stan pro dvě osoby (vstupenku si kupujete dohromady 1 ks), 5 Tent Parcel (70m2 - 7x10m) pro 5 stanů standardní velikosti pro dvě osoby tzn. až 10 osob (vstupenku si kupujete všichni dohromady)

Car & Tent Parcel - Možnost parkování obytných vozů nebo možnost parkování osobních vozů se stanem vedle auta. Celkový vytyčený prostor vztahující se k této vstupence je 9x3m. Umístěno v parking zóně poblíž festivalového areálu. 

Car & Tent Parcel je vstupenka platná jen společně s Festival Ticket + Camp Pass.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas