Doprovodné aktivity v programu Let It Roll!

Doprovodné aktivity v programu Let It Roll!

Po loňském úspěšném zavedení doprovodných aktivit jsme program obohatili o další dění, kterým se budete moct zabavit na celé sobotní odpoledne a podvečer. V sobotu, hned po otevření areálu ve 12:00 se budete moct zapojit do zajímavých soutěží, workshopů, podívat se na exhibice atd. Více ve článku...

Arcade hry

Říká vám něco Golden Axe, Turtles Ninja, Mortal Kombat nebo Invaders? V sobotu od 12:00 do 22:00 bude možnost si zahrát původní, dobové vintage videohry na automatech v Underwolrd Zone!

Kde: Underworld
Kdy: sobota, 12:00 - neděle, 3:00


DNB Step Contest

V rámci doprovodného programu festivalu opět proběhne soutěž o titul "King of step" v tanci dnb step. Souboj vybraných tanečníků proběhne v sobotu, na Finlandia Factory stage. Více o contestu zde.

Soutěžit se bude o věcné ceny, titul a vstup na zimní Let it Roll.

Kde: Finlandia Factory stage
Kdy: sobota, 15:00 - 17:00


SK8 & BMX Jam

Fun zóna nabídne návštěvníků festivalu možnost zajezdit si v minirampě na skateboardu či bmx. Na místě bude možnost zapůjčit si vybavení a jízdu si pod dohledem instruktora vyzkoušet. V odpoledních hodinách proběhne Let It Roll Jam contest v minirampě za účasti 3 pozvaných sk8 jezdců doplněných o zájemce z řad návštevníků. Výherce contestu navíc dostane naprosto našlapané bluetooth hodinky Casio G-Schock GB 5600AA-5, které do contestu věnovalo Casio. Deset zúčastněných jezdců si odnese pěknou snapback kšiltku G-Schock.

Soutěžit se bude o věcné ceny a vstup na zimní Let it Roll.

Kde: Fun Zone
Kdy: sobota
12:00 - 16:00 volné ježdění
16:00 - 17:00 Jam Contest
17:00 - 20:00 volné ježdění


Přednáška & diskuze: "Jak vypadá život producenta?"

Chceš se dozvědět jak vypadá život tvého oblíbeného producenta ? V sobotu 2.8. od 17:00 na Bass Drop stage proběhne workshop se 3 světovými producenty, pro které se tvorba hudby a cestovaní po světě stalo způsobem jejich obživy. Přijď si zkrátit čekání na večerní program a poslechnout si něco ze života britského producenta Icicle, a dalších...

Kde: Underworld - Bass Drop stage
Kdy: sobota, 17:00 - 18:00


Vodní bitva!

V sobotu v odpoledních hodinách proběhne ve Fun Zone velká vodní bitva. Do placu se hodí stovky balónků s vodou. Už teď je jasné, že se to hrozně zvrhne! Můžete si také přinést svoje vodní zbraně, či si je zakoupit hned u bojiště vodní bitvy. Bitva proběhne za každého počasí.

Kde: Fun Zone
Kdy: sobota, 17:30


Vladimir 518 - Kmeny

Sobotní workshop s Vladimirem 518 o jeho publikaci Kmeny. Přijď si i ty poslechnout něco o subkulturách, které se vyvinuly v České republice!

Kde: Underworld - Bass Drop stage
Kdy: sobota, 16:00 - 17:00


Graffiti Jam by Graffneck

V celém areálu festivalu bude v sobotu probíhat graffiti jam pod vedením umělců z Graffneck.cz Vyjma pozvaných umělců si návštěvníci budou moci zapůjčit náčiní ve stánku Graffnecku a vydat se malovat na předem vyznačené plochy.

Zapůjčení náčiní bude probíhat ve stánku Graffnecku, kde zájemci projdou základní instruktáží o zacházení se sprejem v areálu festivalu. Vzhledem k bezpečnostním opatřením, bude nutné předložit občanský průkaz a po vypotřebování sprej vrátit zpět do stánku Graffnecku.

Kde: celý areál
Kdy: sobota, celý den


Půjčovna sportovního náčiní

Zapůjčení náčiní zdarma na nohec, volejbal, petanque, badminton a další sporty.

Kde: Fun Zone
Kdy: sobota, celý den


Zero point Chill-Out galerie

I letos bude mít Let It Roll speciální chillout zónu. Relaxační stage, kde si budou moci návštěvníci festivalu odpočinout v příjemném prostředí vydekorovaném uv světelnými psychedelickými dekoracemi, za přítomnosti ambientní, downtempo, chill outové muziky, kterou bude pouštět mnoho českých i slovenských chill out dju a live actu. Na této stagei bude možnost ochutnat lahodné, teplé i studené povzbuzující čaje ze všech možných koutů světa. Po celou dobu festivalu si v této zóně mohou návštěvníci zpříjemnit chvili některou masáží, která dodá zajisté tělu novou energii (Indická masáž hlavy, ochlazující masáž ledovou tříští, masáž nohou, konopná masáž).

Kde: Underworld
Kdy: pátek - sobota, po celou dobu otevření areálu


Humano-roboidní proměna

Doraž se nalíčit a přeměnit v robota tak, že tě ani Tvá drahá polovička nepozná! Robo-líčení, robo-kostýmy...

Kde: Underworld
Kdy: pátek - sobota, po celou dobu otevření areálu


Paintball Zone

Arena na paintball přímo v původních vojenských budovách. Zpestřete si odpoledne nebo večer touto adrenalinovou zábavou se svojí partou. Arena vznikne ve spolupráci s www.HraBarev.cz, která v ČR provozují největší paintballové areály v Evropě. Zapojte se do festivalové paintballové soutěže a vyhrajte dárkové poukazy.

Kde: levý zadní roh Main Square
Kdy: pátek - sobota, po celou dobu otevření areálu

Vstup: 50,- Kč (maska, zbraň, kombinéza, rukavice)
Kulička: 1,- Kč/ksKontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas