DNB Step contest na Let It Rollu

DNB Step contest na Let It Rollu

V rámci doprovodného programu festivalu opět proběhne soutěž o titul "King of step" v tanci dnb step. Souboj vybraných tanečníků proběhne v sobotu, na Finlandia Factory stage. Pokud se chcete zúčastnit contestu, je nutné se kvalifikovat. Informace naleznete ve článku...

Soutěž o věcné ceny v DNB stepu hodnocená čtyřčlennou porotou, která proběhne v rámci doprovodného programu v prostorách Finlandia Factory Stage, v sobotu 2.8.2014 od 15:00 do 17:00. Účastníci se budou vybírat v rámci dvou kvalifikací. Z každé vzejde 6 účastníků. Maximální počet účastníku je tedy 12.

Průběh:
Contest je rozdělen na tři části předběžná kvalifikace (prekvalifikace) před zahájením festivalu, dodatečná kvalifikace (kvalifikace) přímo na festivalu a finále o ceny hodnocené porotou.

Prekvalifikace před festivalem:
Prekvalifikace je hlavně způsob, jak dostat DnB step contest do co nejširšího povědomí. Nabízí možnost účasti ve finále a také výhry volného vstupu na festival.

Hlasujte a kvalifikujte tanečníky do finále battlu v DNB STEP contestu ZDE

Zájemci, posílejte odkaz na své soutěžní DnB step video, včetně kontaktních údajů (celé jméno, email, telefon) na email dnbstep@letitroll.cz. Video s vaším DnB step tancem musí být umístěno na YouTube. Nahraná videa se 22.7. nahrají na tuto stránku a pomocí FB like veřejného hlasování se zvolí 6 nejlepších, kteří budou nejpozději 2 dny před festivalem (30.7.) vyhlášeni a zkontaktování. Prakvalifikovaní zároveň získají volný vstup zdarma na festival.

Kvalifikace na festivalu:
Kvalifikace nabídne návštěvníkům festivalu možnost účastnit se samotného contestu na festivalu. Proběhne v první půlhodině času vyhrazeného pro contest. Soutěžící bude hodnotit porota.

Finále na festivalu:
Ve velkém finále vystoupí vybraní účastníci z kvalifikačních kol. Tři nejlepší vybere porota a na místě dostanou hodnotné ceny.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas