DESET ZÁŽITKŮ, KTERÉ BYSTE SI NA LETNÍM LET IT ROLLU NEMĚLI NECHAT UJÍT!

DESET ZÁŽITKŮ, KTERÉ BYSTE SI NA LETNÍM LET IT ROLLU NEMĚLI NECHAT UJÍT!

Letošní Let It Roll nabízí kromě masivního line up a hromady nezapomenutelných zážitků, návraty velkých legend a především skvělou zábavu. Už víte, koho si rozhodně nechcete nechat ujít a co všechno na vás čeká? Připravili jsme pro vás 10 tipů, které podle nás stojí za to...

LET IT ROLL OPEN AIR 2015

30.7. - 1.8.2015 / Milovice Airfield, Czech Republic

THURSDAY - 30.7.2015 / FRIDAY - 31.7.2015 / SATURDAY - 1.8.2015

OPENING SHOW

Festivalová opening show hlavní stage patří každý rok mezi jedinečné audiovizuální zážitky. Ani letos tomu nebude jinak! Samotné hlavní pódium nabídne neskutečnou podívanou, která také díky spolupráci s týmem designérů v čele s OKO 3. Stejně jako každý rok, design hlavního pódia poodkryje část festivalového příběhu, která letos reflektuje stěhování festivalu na nové místo.


DRUHÁ OPEN AIR STAGE

Oproti minulým ročníkům se letošní Factory stage přesune pod širé nebe a festival tak nabídne druhou OPEN AIR stage. Kapacita celé stage nebude nijak limitována a odpadnou tak problémy s kapacitou a především s klimatizací, jak tomu bylo s halou v benešovském areálu. Během festivalu se na tomto pódiu představí labelové noci Eatbrain, Blackout a Playaz.


SPOR

Po několikaleté pauze se k drum and bassu vrátil neurofunkový producent SPOR! Všem dobře známý SPOR patřil a dnes už zase patří mezi nejoriginálnějších producenty své doby. V České republice nevystoupil více než 6 let a je nám velkou ctí, že si ho české drum and bassové publikum může užít právě na Let It Roll Open Air 2015.


LET IT ROLL AFTER PARTY

Všechny stage už končí a vy ještě nechcete jít spát? Pokud budete chtít po hlavním programu pokračovat v mejdanu, tak se rozhodně zastavte na Afterparty, která se odehraje na Shanti stagi (šapito stan v kempu, viz. mapa). A pokud se bojíte, že budeme někoho rušit, tak se není čeho bát, protože Afterparty bude probíhat v podobě SILENT DISCO. 

Čt - Pá  - 6:00 - 11:00 Silent disco
Pá - So - 6:00 - 11:00 Silent disco
So - Ne - 6:00 - 9:00 Silent disco


COOL CHILLOUT / DAYZONE

Ve spolupráci s BassDrop crew jsme pro vás připravili hromadnu skvělých zážitků. Chcete se projet v mini tanku? Zažít vodní bitvu? Během celého festivalu můžete navštívit Cool Chillout denní zónu, kde najdete si můžete vyzkoušet si jízdu na Skimboardu, vyrobit vlastní tričko s postikem a mnoho dalších aktivit. Kompletní seznam aktivit najdete na našem webu v sekci DOPROVODNÉ AKTIVITY!

DOPROVODNÉ AKTIVITY V PROGRAMU FESTIVALU LET IT ROLL OPEN AIR 2015


ETHERWOOD PŘEDSTAVÍ SVÉ NOVÉ ALBUM

Talentovaný producent Etherwood přichází po svém prvním debutovým albem s další hudební specialitou. Nové album s názvem Blue Leaves vyjde na začátku záři ale jak už bývá u producentů zvykem, skladby z tohoto alba Etherwood představí už na letním Let It Roll Open Airu. Etherwood vystoupí na Let It Roll main stagi v pátek od 20:45 - 21:45.


HIGH CONTRAST

Tenhle sakra šikovný producent z Walesu sbírá chválu, kam vkročí. Na světové drum and bassové scéně se pohybuje více než 17 let a za tu dobu dokázal ovlivnit svou produkcí mnoho současných producentů. High Contrast na letním Let It Rollu vystoupil naposledy v roce 2010!


LEGENDY DnB SCÉNY, KTERÉ MŮŽETE VIDĚT JEN NA JEDINÉM MÍSTĚ V ČR

Festivalový line up letos také nabídne snad všechny významné osobnosti světové drum and bassové scény. Na jednom místě budou k vidění legendy, jako DJ Hype, Goldie, DJ Zinc, Dillinja, D-Bridge, Ed Rush, majitelé labelů Kasra, Friction a mnoho dalších. 


LETNÍ KINO "CINEMA BIZZARÉ"

Let It Roll není o filmu, to víme. Cinéma Bizarré ale servíruje filmy, které známe z dětství, v úplně nových souvislostech. Můžete se uvést do jiných světů tím, že se na pár hodin zavřete do filmového stanu a rozpustíte se v pohyblivých obrazech, které rozpulzují vaši zornici. Ať žijí duchové, Noc na Karlštejně, Limonádový Joe, nebo sklepácký Kouř.

Na plátno promítneme: Konkurs (1963), Limonádový Joe (1964), Noc na Karlštejně (1973), Ať žijí duchové (1977), Trhák (1980), Pražská pětka (1988), Kouř (1990), Pražákům, těm je hej (1990).


NOISIA

Není snad na světě člověka, který by o těchto hudebních géniích alespoň jednou v životě neslyšel. Vedle proklamovaného drumandbassu se objevují jejich stopy i v jiných hudebních žánrech jako je minimal, hous, breakbeat, downtempo a v neposlední řadě, ač to může být některým vyznavačům „tvrdého zrna“ proti srsti, ve světě dance/pop music. Noisia vystoupí v sobotu na Let It Rol main stagi.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas