DESET ZÁŽITKŮ, KTERÉ BYSTE SI NA LETNÍM LET IT ROLLU NEMĚLI NECHAT UJÍT

DESET ZÁŽITKŮ, KTERÉ BYSTE SI NA LETNÍM LET IT ROLLU NEMĚLI NECHAT UJÍT

Letošní Let It Roll nabídne kromě masivního line up a hromady nezapomenutelných zážitků, návraty velkých legend a především skvělou zábavu. Už víte koho si rozhodně nechcete nechat ujít a co všechno na vás čeká? Připravili jsme pro vás 10 tipů, které podle nás stojí za to.

1. - 2. 8. 2014

AREÁL BÝVALÝCH KASÁREN / BENEŠOV


OPENING SHOW // MAIN SQUARE

Awaiking of Monsterbot patřilo k jednomu z největších zážitků a zároveň momentů minulého letního Let It Rollu. Ani letos tomu nebude jinak! Samotné hlavní pódium nabídne neskutečnou podívanou, která také díky spolupráci se světoznámým výtvarným projektem Makula získá úplně jiný rozměr.


NETSKY LIVE

Netsky se stal s jeho ohromující show doprovázenenou živou kapelou během krátké doby jednou z nejžádanějších live vystoupení elektronické hudby na světě. Netsky dorazí do Benešova v plné síle a fanoušci největšího drum and bassového festivalu v Evropě si, tak budou moci vychutnat jeho live show v rámci sobotní Hospitality night na hlavním pódiu společně s předními jmény světoznámého vydavatelství Hospital Records.


CAMO & KROOKED present ZEITGEIST

Rakouské duo Reinhard Rietsch a Markus Wagner, známí jako Camo & Krooked se na světové d'n'b scéně rychle stali opravdovým fenoménem. V současné době patří mezi přední zástupce mainstream zvuku pod taktovou vydavatelství Hospital Records. Na Let It Roll Open Air 2014 představí live projekt Zeitgeist, s kterým letošní rok uskutečnili světovou tour, které slavila u fanoušků zlomených beatů velký úspěch!


UNIKÁTNÍ STAGE DESIGN FESTIVALU LET IT ROLL

Festival Let It Roll má vždy unikátní pódia, navržené a postavené na míru i letos tomu nebude jinak, právě naopak. Na letošním unikátním festivalovém designu se podílí desítky umělců a architektů z celé České republiky. Během festivalu tak můžete postupně navštívit místa, jako Port, Undergound, Madhouse, Factory a Main Square s monstrózním hlavním pódiem.


WILKINSON

Britský producent Wilkinson bezesporu patří mezi nejúspěšnější drum and bassové producenty současnosti. Jeho raketový vzestup odstartoval vydáním debutového alba "Lasers Not Included". V červenci minulého roku vydal úspěšný track Heartbeat, který se objevil v setech snad všech DJ's po celém světě a stal se nepsanou hymnou minulého ročníku letního Let It Rollu a to byl teprve začátek. O měsíc později přichází britská hvězda s novým singlem "Afterglow". Samotný singl si rádiovou premiéru odbyl začátkem srpna, vizuální zpracování na sebe nenechalo dlouho čekat. Kreativní, nápaditý, vtipný, upřímný a spolu s hudební kulisou přímo zážitek. Wilkinson vystoupí v rámci Ram Records night na hlavním pódiu sedmého ročníku Let It Roll Open Air v pátek 1.srpna.


MEFJUS b2b MAZTEK

Letošní ročník festivalu Let It Roll nabídne několik hudebních premiér. Jednou z nich bude i společný b2b (back to back)set producentů Mefjuse a Mazteka. Tato dvojce producentů rozhodně patří mezi jedny z nejaktivnějších a inovátorsky nejzajimavější projekty současného tech d'n'b.


DIRTYPHONICS

Francouzský projekt Dirtyphonics prošel od svých začátků obrovským vývojem. Za dobu svého působení na světové elektronické scéně dokázali nejednou překvapit svou různorodou produkcí a energickými live show. Na letním Let It Rollu se představí ve dvojčlenném DJ setu, kde oslaví 18-té narozeniny D&B Areny!


FUN ZONE / DOPROVODNÉ AKTIVITY

Po loňském úspěšném zavedení doprovodných aktivit jsme program obohatili o další dění, kterým se budete moct zabavit na celé sobotní odpoledne a podvečer. My se rozhodně chystáme na: ARCADE VIDEOHRY, VODNÍ BITVU,
PAINTBALL ZONE, WORKSHOP S HEADLINERY FESTIVALU LIR 
A mnoho dalších . . .


TC

Po více než tříleté pauze slaví britský producent TC návrat a to ve velkém stylu. Tvůrce legendárních tracků, jako Where Is My Money, Jump, má na svědomí hity Tap Ho a Get Down Low, které v krátké době oblétli celý svět a našli si místo v setech snad každého DJe. Do ČR zavítá po velmi dlouhé době a rozhodně se na české publikum důkladně připraví!


PERFORMANCE SHOW

Návštěvníci se mohou i letos těšit na originální performace shows, doprovázené fireshow, žongléry, akrobaty. Oba dny nás čekají průvody, povedou z kempu vždy půl hodiny před otevřením hudebním areálu a další pak půl hodiny před otevřením hlavní stage.


LET IT ROLL OPEN AIR 2014 // OFICIÁLNÍ PLAKÁT

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas