Deset novinek, které byste si na letošním Let It Rollu rozhodně neměli nechat ujít!

Deset novinek, které byste si na letošním Let It Rollu rozhodně neměli nechat ujít!

Let It Roll Open Air slaví desáté výročí. Pro tuto příležitost jsme vybrali deset zážitků, které byste si na letošním ročníku rozhodně neměli nechat ujít. Těšíme se na VÁS!

Vybrali jsme deset zážítků, které byste si na letošním letním Let It Rollu rozhodně něměli nechat ujít!


1. London Elektricity Big Band Live a SASASAS poprvé na letním Let It Rollu!

Máme velkou radost, že na letošním Let It Roll 2017 můžeme představit českou premiéru LONDON ELEKTRICITY Big Band! Poprvé tato dvanáctičlenná kapela vystoupila minulý rok na Hospitality In The Park a pro letošní rok se chystá na festivalovou tour.

SASASAS - tohle šílené seskupení se chystá dobít letní Let It Roll. Jump-upový projekt složený ze dvou producentů (Macky Gee, Dj Phantasy) a čtyřech MCs (Skibadee, Harry Shotta, Shabba D, Stormin) aktuálně otřásá v základech drum and bassové scény.

    


2. Nový systém bezhotovostních náramků!

Novinka s sebou přináší spoustu výhod - podstatně rychlejší a kratší fronty u stánků, odpadá nutnost nošení peněženky a s tím i spojená rizika - např. ztráta či odcizení.

Více infromací zde


3. Festivalová jóga tě připraví na další den!

Chceš se po ránu pořádně protáhnout? Tak zkus jógu poprvé na festivalu Let It Roll. Nejlepší způsob, jak připravit své tělo a mysl na další DnB den! Na festivalu nás toho čeká mnohem víc, další doprovodné aktivity najdeš zde.


4. Základna Beats Evolution Conference!

Zajímává Vás profesionální sféra hudebního průmyslu? Rádi byste potkali své oblíbené umělce a zeptali se jich na pár dotazů. Určitě na festivalu navštivte BEC tent, ve kterém Vás čeká mnoho zajímavých přednášek, workshopů. Více informací zde.


5. Opening Show by Calyx & Teebee

Hudbu k letošní zahajovací ceremonii, jenž odhalí další část výše zmíněného příběhu, tentokrát složili Calyx & Teebe. Rozhodně je tedy na co se těšit!

Opening show / music by June Miller


6. Roll In Green - Recyklace odpadu

Vážíme si životního prostředí a pro letošní ročník jsme se rozhodli zaměřit na správnou recyklaci festivalového odpadu. V letošním roce najdete u každého koše na festivalu třídící koše.

 


7. Hangar "non-stop" stage

Sotva jsme zveřejnili poslední fázi lineupu, už tu pro vás máme další žhavou novinku. Je jí zbrusu nová stage, která má oproti těm ostatním hned několik zajímavostí. Více infromací najdete zde.


8. Série EPs k festivalu

I pro letošní ročník jsme navázali spolupráci s DnB labely. Tentokrát se můžete těšit na sérií EPček z dílen: Titan Records / Eatbrain / Mayan / Hospital Records / Ram Records. Release dates postupně zveřejníme.


9. Tvrdá Shredder stage se tentokrát přesune pod širé nebe!

Shredder, jak už napovídá název (drtička), vždy hostila nejtvrdší žánry zlomených beatů. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. Fanoušci hard drum & bassu se mohou těšit na labelové noci Forbbiden Society Recordings, PRSPCT night a Big Riddim & Kinetik. Více informací zde.


10. + 300 Drum and Bassových DJs a producentů z celého světa!

Už dříve by line-up vydal na několik zhusta popsaných stran informační brožury, v letošním roce se můžem těšit na 330 zahraničních a tuzemských DJs z. Kompletní line-up najdete zde.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas