Další mezník v historii Let It Rollu! Zhodnocení festivalu Let It Roll Open Air 2015

Další mezník v historii Let It Rollu! Zhodnocení festivalu Let It Roll Open Air 2015

Třídenní Let It Roll 2015 je již minulostí a na letošní ročník budeme vzpomínat jako na přelomový. Festival navštívil rekordní počet fanoušků, vystoupil zde doposud největší počet účinkujících na nejvyšším počtu pódií za dobu od počátku konání festivalu Let It Roll. Celé zhodnocení ve článku...Třídenní Let It Roll 2015 je již minulostí a na letošní ročník budeme vzpomínat jako na přelomový. Festival navštívil rekordní počet fanoušků, vystoupil zde doposud největší počet účinkujících na nejvyšším počtu pódií za dobu od počátku konání festivalu Let It Roll. Přestěhování se do velkých, téměř bezlimitních prostorů letiště v Milovicích prospělo a přišlo v pravý čas.
Na celkem deseti stages vystoupilo přes 220 DJs a producentů z mnoha zemí celého světa. Všichni avizovaní umělci vystoupili dle plánu kromě producenta Break, kterého více než dostatečně nahradil jeden z nejoblíbenějších DJs v ČR - britský DJ A.M.C. V předchozích letech jsme si už téměř zvykli na to, že zahraniční umělci byli doslova ohromeni atmosférou, kterou jste na festivalu dokázali vytvořit. Ovšem letošní pozitivní ohlasy od zúčastněných producentů a DJs ještě převyšují dřívější pocity z vašich reakcí na jejich vystoupení. Děkovné vzkazy od DJs a producentů návštěvníkům se dají snad vyjádřit pouze takto: "Kdo nezažil, nepochopí! Hrát pro vás byl zážitek na celý život!". 
Tradiční Opening show festivalu byla opět podstatně jiná, než předešlé a v této tradici budeme pokračovat i nadále. Nebylo účelem předhánět úspěšnost Ioňské a předloňské show, ale uvést nás, všechny diváky, do příběhu aktuálního ročníku a přivést robotí hlavní pódium k životu. Věříme, že tato Opening show se vám, stejně jako předchozí, zapsala do mysli. Atmosféra na místě svědčila o tom, že se povedlo vyvolat ten moment, kdy člověku projede husí kůže po těle společně s dalšími desítkami tisíc lidí!
Počasí po celou dobu festivalu přálo a ani nepamatujeme, že bychom na Let It Rollu vůbec někdy měli příznivější. V průběhu dne jste se mohli pobavit a odpočinout si u doprovodných aktivit a bylo vidět, že jste si je řádně užívali. Denní zónu hodnotíme celkově jako velmi povedenou a barvitou.

Oceňujeme vaši ohleduplnost vůči obyvatelům Milovic a bez výjimek bezproblémový průběh fungování tak velkého počtu návštěvníků. Nejsou hlášené žádné větší škody na majetku a ani žádná zranění apod.
Za celé konání letošního ročníku děkujeme touto cestou především vám! Návštěvníkům Let It Rollu, kteří se jezdí na festival bavit, prožít co nejvíce zážitků, dobré hudby a vizuálních specialit, kterými je Let It Roll pověstný po celém světě. Děkujeme!
Na přípravě nevídaných vizuálních zážitků z Let It Rollu se podílela spousta domácích i zahraničních umělců, designerů, architektů a performerů. Všem velmi děkujeme za skvělou spolupráci a rádi bychom vám i touto cestou vyjádřili velký respekt za skvěle odvedenou práci. Poděkování samozřejmě dále patří všem, kdo se podíleli na přípravách a provozu festivalu. Všechna ta dřina opět stála za to a jsme pyšní, že můžeme spolupracovat v takovém, už téměř rodinném týmu, který se okolo Let It Rollu během řady let vytvořil.


Do příštího ročníku si klademe za cíl vylepšit vybavení festivalového areálu a pokračovat v konceptu "tak trochu jiného" festivalu s originálním vzhledem, nevídanými zážitky a našlapaným programem.


Přípravy na další ročník začínají již dnes! Ještě jednou děkujeme a uvidíme se na Let It Roll Open Air 2016!
VYJÁDŘENÍ K PROVOZU AREÁLU FESTIVALU:

Každé stěhování festivalu do nové lokace zpravidla bývá doprovázeno výskytem nedostatků v zázemí a provozu areálu, jelikož přesně odhadnout poměr funkčnosti a kapacit technického zabezpečení je téměř nemožné. I spolupráce s novými dodavateli bývá dost složitá, jelikož jejich představy o velikosti festivalu bývají liché a nenechají se přesvědčit. Přes veškeré snahy předejít problémům se proto objevily technické a provozní problémy i na letošním Let It Rollu. Pokud jste zažili některé z těchto nepříjemností, velmi se vám touto cestou omlouváme. Zde uvádíme vyjádření k nejčastějším stížnostem:


PÁSKOVACÍ STAN - FRONTY PŘI ODBAVENÍ:
Některé přijíždějící návštěvníky v první den festivalu bohužel čekal nemilý zážitek v podobě dlouhého čekání ve frontě na odbavení v páskovacím stanu. Dlouhou dobu odbavení a následnou tvorbu front zapříčinilo selhání techniky, resp. zdlouhavé načítání a ověřování vstupenek čtecími zařízeními. Bohužel nebylo týž den možné s tím cokoliv udělat a ke zlepšení došlo až druhý den, po výměně a přenastavení čtecích zařízení.


ZNEČIŠTĚNÉ MOBILNÍ WC:
Počet WC přistavených na festival odpovídal normě a doporučení dodavatele mobilních záchodů. I přesto bohužel došlo v exponovaných časech k pomalému a nedostatečnému čištění použitých WC. Do příštího ročníku připravujeme optimalizaci počtu záchodů i počtu čištění, aby došlo k podstatnému zlepšení.


KAPACITA PLATINA BARU:
Letošní výdej all inclusive drinků a jídla pro návštěvníky s Platina vstupenkou probíhal na dvou místěch - na Platina Baru přes den, na Platina Terase večer a v noci. Kapacity denního Platina Baru jsme bohužel podcenili a odbavení all inclusive drinků bylo pomalé. Omlouváme se návštěvníkům Platina a do příštího roku budeme zázemí Platiny navyšovat a zlepšovat.


PITNÁ VODA V AREÁLU:
Areál letiště Milovice nedisponuje žádným přívodem pitné vody, proto se musí veškerá voda složitě dovážet a doplňovat. Zásobníky na vodu musí samozřejmě navíc vyhovovat veškerým hygienickým normám, a proto její distribuce na festivalu probíhá dodávkou krajských VAK a jejich cisternami používanými pro dodávku vody při haváriích vody. Podařilo se nám domluvit dodávku vody ze dvou různých krajů ČR, ale i tak se počet cisteren a doplňování projevil jako nedostačující. Do příštího ročníku již víme, jaké kapacity potřebujeme a situaci zlepšíme.


Ještě jednou se omlouváme, pokud váš pobyt na LIR OA 2015 narušil některý ze zmíněných provozních nedostatků a pevně věříme, že hudební, vizuální a další zážitky tyto nepříjemnosti zcela předčily a zachováte Let It Rollu přízeň!
Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas