ČESKÝ NADĚJNÝ PRODUCENT MADFACE JE NOVÝM ČLENEM LIR BOOKINGU

ČESKÝ NADĚJNÝ PRODUCENT MADFACE JE NOVÝM ČLENEM LIR BOOKINGU

Máme velkou radost, že můžeme do LIR rodiny přivítat dalšího talentovaného českého producenta. Jako historicky první čech upsal track na legendárním vydavatelství RAM Records. Z jeho tvorby je zřejmý velký hudební cit. Novým členem LIR booking se stal producent MADFACE. Rozhovor najdete v článku...


MADFACE

Madface aka Patrik Baňoch je patří mezi nové české producentské talenty. Za svou krátkou kariéru se mu podařilo své tracky upsat na labelech, jako Liquid Tones, Deafmuted Records a Liquicity. Z jeho tvorby je zřejmý velký cit pro hudební melodie a příjemnou melancholickou atmosféru, doprovázenou jeho liquidovou produkci. Posledním a zatím největším úspěchem byl jeho track 'Bright Future’, který upsal legendárnímu labelu RAM records. Madface je zatím první český producent, kterému se kdy podařilo uspat track na tomto legendárním vydavatelství.

   


ROZHOVOR

Patrika se nám podařilo vyzpovídat. Na čem zrovna Patrik pracuje, co plánuje se dozvíte v rozhovoru.

1. Čau Patriku, v poslední době se o tobě dost mluví, hlavně kvůli tvému tracku, který vyšel na kompilaci světově známeho a uznávaného labelu RAM rec. Pro producenta z českých luhů a hájů je to určitě velká věc. Jak to všechno vnímáš ty? Změnilo se tím pro tebe něco?

Ahoj… Pro mě určitě velká radost a hlavně motivace. Když jsem s produkcí začínal, tak byl můj malý sen upsat track takovému labelu jako je Hospital nebo Ram records. Takže tenhle malý splněný sen mě hodně namotivoval k další produkci.

Nic moc se nezměnilo, přibylo pár bookingu, vytratila se má krize udělat něco nového :D a jsem v kontaktu s některými skvělými producenty a zpěváky, takže určitě budou nějaké nové collaborace.


2. Abychom nepředbíhali… ve tvé tvorbě je cítit že jsi velmi muzikální, má to nějaké kořeny ve tvé minulosti?

Nemá. Nikdy jsem na žádný hudební nastroj nehrál. Možná někdy na základní škole jsem dobře válel na triangl :D. Každopádně, co se produkce týče, vždy mě bavila spíš tanečnější hudba. Ale mám rád i tvrdší věci.


3. Jaké jména tě v současnosti inspirují? Je někdo koho by jsi vyzvedl jak ve světě tak i z tumzemských producentů? 

 Hodně mě baví Camo and Krooked. Přišli s něčím novým, mají skvělý zvuk a jejich sety taky stojí za to. Dál asi Dimension, Culture Shock a S.P.Y.  Z tuzemských bych rozhodně vyzvedl Rida a A-cray.


4. Na co se můžeme od tebe ještě tento rok těšit? Nevím jestli o tom můžu mluvit :), ale zaslechl jsem, že se také něco od tebe chystá na labelu Hospital. Můžeš nám o tom říct něco bližšího?

Ano chystá, před nedávnem jsem na Hospital rec. podepsal jeden track, ale zatím k tomu bohužel nemůžu říct nic bližšího. Tento rok mám ještě v plánu vydat remixes EP na můj track ‘Many Lies’. Bude tam pár remixů a moje VIP verze. Potom vyjde LIR kompilace, kde budu mít taky jeden exclusive track. A teď zrovna dělám na novém tracku s Janine Small, na to se hodně těším až to dodělám, miluju její hlas!


5. Máš do budoucna nějaké cíle, kterých by jsi chtěl dosáhnout? Pokuď se nemýlím tak ještě žiješ ,,bezstarostným,, studenským životem. Co potom? Vidíš svou budoucnout v hudebním průmyslu? 

Živit se hudbou je asi sen každého producenta, ale víme jak to chodí. Určitě bych chtěl vydat album na nějakém velkém labelu, ale to je hodně daleká budoucnost. Teď bych byl moc rád i za nějaký solo release na Ram nebo Hospital records. Ale mimo hudbu jsem taky výtečný kuchař, takže šéfkuchař třeba v mekáči by bylo taky supr povolání :D


6.Nově ses zařadil mezi Let It Roll Artist a budeme tě moct častěji vídat na partys pod touto značkou. S většinou dj/producentů z této crew se znáš, co ty sám od této spolupráce očekáváš?

 Velký dík za tuto možnost. Doufám, že se budu častěji s klukama potkávat na mejdanech, potkám nové lidi a snad i nějaké fans.

Patriku díky za rozhovor a přeju ti hodně dalších úspěchů do budoucna.

Díky.

(Rozhovor by THIEW)

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas