Cashless na Let It Roll Winter 2018!

Cashless na Let It Roll Winter 2018!

Na Let It Roll Winter 2018 se dočkáte několika novinek. Jednou z nich je i zvýšení návštěvnického komfortu a rychlejší platební transakce pomocí bezkontaktních náramků. Čtěte více informací v článku...

Cashless na Let It Roll Winter 2018


Po pozitivních zkušenostech na loňském letním festivalu Let It Roll zavádíme bezhotovostní platební systém i na zimní halové akci Let It Roll Winter 2018. Oproti loňsku vás nicméně čeká pár změn.

POZOR! Pro refundaci budete potřebovat čísla všech náramků, které si budete přát vyrefundovat. Náramky tedy nevyhazujte!

NOVĚ:

 • Nebude možné přednabít si cashless účet online před akcí. Své cashless náramky si můžete pořídit (a následně dobít) hned po příchodu do první haly. V klidu si odložte v šatně a hned za ní uvidíte několik Top-Up boxů, kde si můžete náramek vyzvednout. Náramek je zdarma, platíte pouze výši nabití (kredit).
  • TIP: Doporučujeme zakoupení přednabitých náramků, které urychlí nákupní proces.
 • Cashless náramek slouží pouze jako platidlo, nikoliv jako vstupenka. Barva náramku rozlišuje pouze hodnotu přednabité částky.
 • Minimální zůstatek byl pro účely refundace snížen na 2 BLT. Poplatek za refundaci 1 BLT přetrává. 
 • Cashless webová stránka pro registraci vašeho účtu a refundace má novou adresu: letitrollwinter.pay.intellifest.com 
 • Nelze párovat více náramků pod jeden cashless účet. Každý náramek je nutné zaregistrovat pod samostatný cashless účet na výše zmíněné webové stránce.


Otevření areálu a start prodeje cashless náramků:

Areál bude pro návštěvníky otevřen již od 19:00, kdy zároveň startuje i prodej cashless náramků. Cashless náramek návštěvník nedostává hned u vstupu, ale musí si ho vyzvednout v hale v Top-Up boxech. Top-Up boxy budou umístěné za šatnou a budou řádně označené.

Vzhledem k tomu, že hudební produkce startuje od 20:00, vřele doporučujeme brzký příchod, aby se zamezilo vytváření front a nepřišli jste tak o nic z programu. K urychlení nákupního procesu též přispěje zakoupení přednabitých náramků.


Akceptovaná měna:

V celém areálu jsou akceptovány pouze platby prostřednictvím cashless náramků.
Cashless měna je Bolt. Kurz Boltu oproti české koruně zůstává neměnný, tj. 1 BLT = 48 Kč.

Výjimku tvoří:

 • Vstupenky > lze platit hotovostí (CZK i EUR) a platební kartou
 • Šatna > lze platit cashless i hotovostí (CZK i EUR)
 • Cigarety > lze platit pouze hotovostí (CZK i EUR)
 • Merchandise > lze platit cashless i hotovostí (CZK i EUR)
 • Dobíjení cashless náramků v Top-up boxu > lze platit hostovostí (CZK i EUR) a platební kartou

Bankomat:

V areálu bude k dispozici bankomat, bude tedy možné vybrat si hotovost přímo na místě.


 Možnosti dobíjení náramků & hodnoty přednabitých náramků:

Na Let It Roll Winter není možné nabít si náramek předem online a není možné použít náramek z loňského letního festivalu. Na místě bude k dispozici dostatečný počet Top-Up boxů, kde si můžete zakoupit přednabité náramky v těchto hodnotách:

 • 5 BLT = 240 Kč
 • 10 BLT = 480 Kč
 • 20 BLT = 960 Kč
 • 0 BLT = máte i možnost nabít si náramek v libovolné výši celých BLT. Minimální hodnota nabití jsou 2 BLT.

Pokud by se u Top-Up boxů tvořily fronty, budou vám k dispozici 4 hostesky, u kterých si můžete zakoupit přednabité náramky v hodnotě 10 BLT. Hostesky akceptují pouze platby kartou.

Každý zakoupený náramek můžete po vyčerpání přednabité částky opět dobít. Dobíjení je možné pouze v celých Boltech (tj. např. 7 BLT, nikoliv 7,2 BLT). Pro rychlou orientaci bude u každého Top-Up boxu k dispozici tištěný převodník měn.

 • TIP: Pokud si po obdržení náramku zaregistrujete svůj cashless účet a přidáte číslo náramku, budete si moci dobíjet online skrze svůj účet a vyhnout se tak všem případným frontám.

Registrace cashless účtu:

Svůj cashless účet si můžete založit na místě už v průběhu večera na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com. K registraci cashless účtu budete potřebovat e-mailovou adresu a několik základních kontaktních informací. Jakmile si vyzvednete svůj cashless náramek, připojte si do svého cashless účtu číslo náramku, které naleznete na druhé straně čipu (pod páskou).

 • POZOR! Nelze použít přihlašovací údaje z loňska, musíte si zaregistrovat nový účet.

Vřele doporučujeme založení účtu hned po příchodu do areálu a nečekat s tím až na refundaci zbylých finančních prostředků. Díky tomu budete mít nejenom možnost dobíjet si své finanční prostředky na místě online, ale zároveň i možnost blokace náramku v případě jeho ztráty či odcizení a převedení financí na nový náramek. Bez cashless online účtu o tuto možnost přicházíte.


Refundace finančních zůstatků:

O vrácení zbylých finančních prostředků z cashless náramků je nutné zažádat prostřednictvím refundačního formuláře na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com. Refundace na místě není možná. Zbylé finanční prostředky budou navráceny pouze převodem na bankovní účet.

Refundační formulář bude spuštěn v neděli 18. 2. 2018 v 17:00 a uzavřen v 18. 3. 2018 ve 12:00. Finance vám budou po skončení akce vráceny do 30 dnů od vyplnění refundačního formuláře. 

Refundace je možná pouze u cashless účtů s minimálním zůstatkem 2 BLT. Je účtován refundační poplatek 1 BLT. V případě zadání špatných údajů v rámci žádosti o refundaci a nutnosti opětovného zaslání platby bude účtován jednorázový poplatek 2 Bolty. Prosíme dávejte pozor na správnost zadaných údajů.

 • POZOR! Pro refundaci budete potřebovat čísla všech náramků, které si budete přát vyrefundovat. Náramky tedy nevyhazujte!
 • POZOR! Pokud budete mít po akci několik různých náramků, na kterých budete mít finanční zůstatek, je nutné založit samostatný cashless účet pro každý náramek (tj. budete potřebovat několik e-mailových adres pro registraci cashless účtů). Proto doporučujeme zakoupit si přednabitý náramek pouze jednou a dále ho dobíjet.

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

a)      Jak si založím svůj on-line bezhotovostní účet a k čemu je dobrý?

Na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com se jednoduše zaregistrujete prostřednictvím Facebooku či vyplněním vašich informací. Systém Intellipay vám poté zašle e-mail k potvrzení vaší registrace, kde stačí kliknout na aktivační tlačítko a dokončit registraci na webu. Založení účtu je zdarma.

Váš účet vám umožní dobíjet si cashless účet (náramek) na místě online bez nutnosti stání ve frontě, zobrazit historii, zkontrolovat vaši útratu, stáhnout si on-line účtenky, propojit s ním účty na sociálních sítích, deaktivovat náramek v případě ztráty a zažádat o refundaci.

b)      Jak propojím svůj náramek s účtem?

Na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com se přihlásíte ke svému bezhotovostnímu účtu a jednoduše si propojíte svůj účet s náramkem zadáním bezpečnostního kódu z vnitřní strany náramku (Sekce „Náramek“ > „Mám náramek“).

c)       Kolik náramků mohu do svého účtu připojit?

Do cashless účtu můžete připojit vždy jen 1 náramek.

d)      Jaká je minimální / maximální částka dobití?

Min. 2 BLT (tj. 96 Kč) / max. 250 BLT (tj. 12 000 Kč)

Pozn.: V obou případech se dají nabíjet pouze celé Bolty, tj. 2 BLT, nikoliv 2,5 BLT atp.

e)      Jak zjistím, že mám nízký stav Boltů na mém náramku?

Při přiložení náramku k platební čtečce se při každé transakci zobrazí již na začátku stav vašeho účtu.

 • TIP: Nejjednodušší způsob, jak přidat kredit na váš účet, je při prvním dobíjení povolit Automatické dobíjení (sekce „Bezhotovostní nastavení“ na hlavní stránce). Aktivací této funkce se váš kredit automaticky navýší na 10 Boltů (tj. 480 Kč), když finance na účtu klesnou pod 3 Bolty. Nevyčerpaný kredit vám bude po skončení festivalu vrácen po vyplnění refundačního formuláře.

f)       Co se stane, když náramek ztratím?

Pokud jste si v průběhu večera zaregistrovali svůj cashless účet a připojili do něj číslo náramku, o své finance nepřijdete. Stačí navštívit stánek Customer Care, kde vám pomohou s blokací náramku a s převedením financí na nový náramek. Náramek můžete zablokovat také sami ve svém cashless účtu: sekce „Náramek“ > kliknout na ikonu „Zmrazit“.

Pokud jste si náramek do svého cashless účtu nepřipojili, o tuto možnost přicházíte stejně jako v případě, že byste ztratili peněženku.

g)      Co se stane s penězi, které mi zůstanou v náramku?

Všechny zakoupené Bolty, které nebyly utraceny, vám budou po skončení akce vráceny do 30 dnů od vyplnění refundačního formuláře. O refundaci můžete zažádat max. do 18. 3. 2018 z vašeho bezhotovostního účtu (sekce „Refundace“). Můžete refundovat pouze náramky, na kterých je min. zůstatek 2 BLT. U každé refundace je účtován refundační poplatek 1 BLT.

 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas