Blíží se masakr: Na Let It Rollu vystoupí Eatbrain League!

Blíží se masakr: Na Let It Rollu vystoupí Eatbrain League!

Festivalový line-up ještě není uzavřen a nadešel čas představit vám první z takzvaných “special actů”, aneb poněkud netradičních hudebních vystoupení, která letos lineup okoření. Slyšíte to zlověstné dunění? To už přijíždějí čtyři jezdci apokalypsy s prapory Eatbrain League!

Blíží se masakr: Na Let It Rollu vystoupí Eatbrain League!

LET IT ROLL 2018 | 2.8. - 3.8. - 4.8. 2018 / Milovice, Česká republika


JADE B2B MINDSCAPE B2B FOURWARD feat. MC COPPA

MADHOUSE STAGE


Představovat samotný Eatbrain je skoro zbytečné - za pouhých sedm let se z pouhé myšlenky neodbytně vrtající v Jadeově hlavě vyklubal jeden z nejznámějších labelů na scéně, jehož jméno daleko přesáhlo hranice svého subžánru, a tak prakticky neexistuje fanoušek drum and bassu, který by o Eatbrainu nikdy neslyšel. Jakmile se někde objeví logo se stylizovaným zubícím se ksichtíkem s křížky místo očí, je nadmíru jasné, že tady půjde o temný, tvrdý neurofunk první jakosti!

Jméno Eatbrain League je však na scéně poměrně nové, a tak se sluší a patří představit, o co se vlastně jedná. Jde o speciální b2b projekt, který vždy čítá alespoň tři DJe ze stáje Eatbrainu hrající v back2back setu bez jakékoliv přípravy, vytvářející tak společně našlapané a zcela nevypočitatelné mixy s neskutečnou energií, které navíc doplňuje ještě čtvrtý do party s mikrofonem v ruce.

Na Let It Rollu se tak můžete těšit na maďarsko-rakousko-britské kombo v podobě Jade b2b Mindscape b2b Fourward feat. MC Coppa a asi není potřeba vysvětlovat, že tihle čtyři srovnají taneční parket se zemí naprosto neskutečným způsobem.
       

    

 

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Odkazy

Sledujte nas