Refundace zbylých boltů z Let It Roll Winter 2018

Zbyly vám na vašem náramku Bolty z Let It Roll Winter 2018, které chcete vrátit? Připomínáme, že refundační formulář se uzavírá 18. 3. 2018 ve 12:00. Nezapomeňte se proto registrovat a zažádat si o neutracené Bolty.

  Anketa spokojenosti: Pomozte nám vylepšovat Let It Roll

Od Let It Rollu 2017 uplynulo půl roku a my bychom se vás rádi s odstupem času zeptali, jak jste byli s loňským ročníkem spokojeni. Tím, že věnujete chvíli svého času vyplnění této ankety, pomůžete letošní festival posunout zas o kousek výš a zároveň můžete vyhrát vstupenky na Let It Roll 2018!

  Let It Roll 2018 zveřejňuje dalších 77 headlinerů!

Druhá fáze line-upu letního festivalu Let It Roll 2018 je tady! Celoroční práce s umělci postupně vrcholí. S velkou radostí vám můžeme představit dalších 77 zahraničních headlinerů. Pendulum, Camo & Krooked, Andy C, Dirtyphonics, Wilkinson a dalších 120 jmen... Ano, jsme teprve v polovině...

PR specialista – propagace festivalu na zahraničních trzích

Jsi freelancer a chceš dlouhodobou zakázku? Nebo hledáš zaměstnání na fulltime? Firma LIR Events s.r.o., která se zaměřuje na pořádání kulturních akcí, hledá PR specialisty s vynikajícím přehledem o elektronické muzice a se specializací na propagaci na zahraničních trzích.

Bije tvé srdce na 170 BPM? Můžeš se těšit na další drum and bassové akce!

Zimní Let It Roll je úspěšně za námi, ale tím to určitě nekončí. Za necelý měsíc se v Praze odehraje vůbec první halová edice Liquicity Prague! Pokud vaše srdce bije na 170 BPM, tak si rozhodně nenech ujít další akce a festivaly!

Let It Roll Winter 2018: Ztráty a nálezy

V případě, že na fotkách poznáváte své ztracené věci, neváhejte nás kontaktovat a dohodneme se na předání. Do e-mailu uveďte číslo věci, o kterou se jedná, a jako předmět emailu napište "Ztráty". Děkujeme.

LET IT ROLL WINTER 2018: VYJÁDŘENÍ A PODĚKOVÁNÍ

Chtěli bychom poděkovat za bezproblémový průběh. Let It Roll Winter 2018 byl zdaleka nejsilnější ročník. Přátelská a pohodová nálada vládla celým večerem. Velký dík a respekt patří všem! Pojďme si ten letošní ročník zrekapitulovat...

Poděkování - Máme obrovskou radost a můžete za to vy!

Ano, je to možná trochu emotivní, ale jinak to v tuhle chvíli snad ani nejde. Máme obrovskou radost a můžete za to vy! Let It Roll Winter 2018 je za námi a nám teď nezbývá než zamáčknout slzičku štěstí a poděkovat všem, kdo se společně s námi podíleli...

Let It Roll Winter 2018 bude streamovaný!

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky, kteří bohužel nemohou dorazit na zimní Let It Roll - Let It Roll Winter 2018 bude live přímo u vás doma! Registrujte se, získejte link na live stream a sledujte.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas