THIEW

THIEW

Thiew je zakladatelem projektu Break Art a na české scéně ho můžeme vidět a slyšet od roku 2004. V současné době je promotérem akcí Break Art Extra a Let it Roll On Tour. Od roku 2012 je součastí LIR bookingu. V jeho setech najdeme to nejaktuálnější ze světové dnb scény napříč všemi odnožemi.

Thiew je zakladatelem projektu Break Art, pod stejnojmeným názvem začína pořádat od roku 2004 v Moravském měste Valašské Meziřičí své první dnb party. Po několika letech se tento projekt dostáva do podvědomí fanouškům dnb po celé ČR. Díky tomuto úspěchu se Break Art crew rozrůstá o další členy a navazuje spolupráci s úznávanými jmény na domácí scéně. V roce 2007 se Thiew stěhuje do Prahy, kde navázuje nové kontakty. Jeho aktivity se z části přesouvají do Pražského klubu Cross, kde dodnes pořáda velice úspěšné party s hvězdami z celého světa pod názvem Break Art Extra.

V dalších letech je jeho spojení s festivalem Let It Roll stále užší a od roku 2012 se stává členem Let It Roll bookingu.V roce 2013 slaví velký úspěch jako hlavní promotér párty Let It Roll On Tour a na úspěch navazuje i další ročník 2014, který navštívilo více než 2000 dnb fans i z okolních států.

V současné době se stále věnuje svému projektu Break Art a působí jako booking manager pro ČR a SK ve společnosti Beat Promotion, která je hlavním pořadatelem festivalu Let It Roll.Za své největší úspěchy považuje opakované hraní na největší dnb festivalu v Evropě a letošní 3.místo v DnB CZ Awards v kategorii Crew roku 2014.


PRO BOOKING TOHOTO DJE KONTAKTUJ AGENTA

vladan@letitroll.cz

pro facebook komunikaci klikni zde :
VÍCE O TOMTO DJi NAJDEŠ V NÁSLEDUJÍCÍCH ODKAZECH:


      


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas