PIXIE

PIXIE

Po mnoho let nejoblíbenější domácí dnb DJ, jeho sety si stáhly desetitisíce. K zasloužené popularitě mu pomohla také tvrdá dřina při produkci akcí s T2Bcrew.Aktuálně vede úspěšnou firmu se zvukovou a světelnou technikou a pusobí také jako jeden z promotérů akce Let It Roll On Tour.

DJ Pixie, představitel pražského soundsystému T2B a LIR kru, se za gramofony postavil poprvé v roce 2001. K techno, kterému se věnoval zpočátku, se velmi rychle přidaly zlomené beaty - první drumandbassové vinyly měl Pixie ve své sbírce již v roce 2002. V té době se setkal s členy nově založeného soundsystemu T2B. Společně s nimi vytvořil z této, tehdy neznámé, crew jeden z nejznámějších a nejžádanějších domácích drumandbassových soundů (dnes je členem také další z předních domácích dnb osobností, DJ Suki). Stejně jako Suki i Pixie pořádá hudební akce po celé republice, které se vyznačují tím, že kromě kvalitní muziky na nich návstěvníci vždy zažijí výbornou audiovisuální show – kromě muziky má Pixie jako životní směr zvuk a světla. Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na scéně.

Z jeho vystoupeních je cítit velká energie, jeho sety mají spád a jsou nabité peckami, které nechají jen málokterého návštěvníka party v klidu. Není proto divu, že byl právě on zvolen v anketě Czech Drumandbass Awards nejlepším DJem roku 2007, 2008, 2009, 2010, 2012, 2014 a 2015.V letech 2011 a 2013 jen na chvilku opustil přední příčky ale i tak se v těchto letech umístil na bronzových pozicích. Pixie se prostě snaží mít ve svém tracklistu vše, co má zajímavý nápad a myšlenku. A hlavně – u čeho se lidi budou bavit! Drumandbass ovšem není zdaleka jediná Pixieho parketa, již delší dobu také hraje minimal techno, breakbeat/electro house, dubstep a samozřejmě techno, které ho do světa elektronické muziky dostalo.


PRO BOOKING TOHOTO DJE KONTAKTUJ AGENTA

vladan@letitroll.cz

pro facebook komunikaci klikni zde :
VÍCE O TOMTO DJi SE DOZVÍŠ NA NÁSLEDUJÍCÍCH ODKAZECH:


        


ROZHOVOR S PIXIEM K PROJEKTU ,,NEUROFUNK WILL NEVER DIE,, NAJDEŠ ZDE:

http://www.letitroll.cz/novinky/pixie-v-rozhovoru-pro-neurofunk-will-never-die-400020b4.html

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas