DEADLY VIPERZ (AKIRA & ANAKIN)

DEADLY VIPERZ (AKIRA & ANAKIN)

Deadly Viperz - dva sehraní DJs Akira & Anakin - jsou na české scéně nejlepší volbou, pokud chcete slyšet nejčerstvější novinky i zapomenuté klasiky - vše spojené vypilovanými mixy - a navíc vidět působivou show (místy i s tanečními kreacemi), podávanou charizmaticky a s nadhledem...

Jak už to tak bývá, dobrý věci vznikají náhodou. Pár společných hraní, kdy B2B bylo spíš východiskem z časový nouze narvaných lineupů, dalo dohromady dva jezdce stáje Shadowbox - Akiru aAnakina. Po druhým společným výle- tu na Slovensko v roce 2005 zjistili, že je společný hraní prostě baví a že to asi baví i lidi na parketě a všude kolem. Okamžitě si vymysleli ostrej název Deadly Viperz (možná podle tehdy aktuálního Tarantinova Kill Billa) a jelo se.

Akce, na kterých spolu od tý doby vystoupili už asi nikdo nespočítá, stejně jako desky, mixy a propocený trika tanečníků. Namátkou: Let It Roll, Cosmic Trip, Summer Of Love, Bush, Shadowbox@Roxy, Reset Open Air na Slovensku. Vystoupili po boku největších hvězd dnb nebe, jako Friction, Andy C, Spectrasoul, High Contrast, London Elektricity, Cyantific, Commix, Sub Focus, John B, Aphrodite, Roni Size, LTJ Bukem, Pendulum, Noisia, Chase & Status, Shy FX a dalších a dalších a dalších.

 PRO BOOKING TOHOTO PROJEKTU KONTAKTUJ AGENTA

vladan@letitroll.cz

pro facebook komunikaci klikni zde :
VÍCE O TOMTO PROJEKTU NAJDEŠ V NÁSLEDUJÍCÍCH ODKAZECH:


        


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce

Veronika Jirků

veronika@letitroll.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2018

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas